JARMILA BERANOVÁ: Setkání s autorkou a autogramiáda knih, kalendářů a terapeutických CD pro děti a dospělé

 

Termín: STŘEDA 15.12.2021 14 – 18 hod.


Jarmila Beranová – Pastelovýsvět

vám představí svéknihy, terapeutická CD pro děti a dospělé, Hravé výkladovéharmonizační pexeso s léčivými mandalami, obrazy, novéoblíbené autorské kalendáře 2022 a další možné vánočnídárky, které můžete na místě zakoupit s věnovánímautorky.

 

Přijďte si prolistovatknihu ,, Mo(u)dré vzpomínání a nechte se unést poetickýmpříběhem, kde ožívají vzpomínky na pradávnou moudrost. Knihas barevnými fotopřílohami a obrazy oslavuje život ve všechjeho podobách a vzdává dík planetě Zemi.

Vašim dětem rádanapíši věnování s jejich jménem do oblíbené knihy,,Barevné pohádky,

O andílkovi, kterýkreslil Zemi, O zatoulané hvězdičce a Jak děti obejmuly Zemi“.

Pokud si chcete naplnovychutnat nádherné prožitky a terapeutické účinky automatickékresby, vyzkoušejte dvoj CD ,,Nakresli obraz své duše“ prodospělé a dvoj CD ,,Kreslíme s andílkem“ pro děti 5-12let. Na místě se můžete zaposlouchat do skvělé hudby amluveného slova autorky, která vás provede krok za krokem hudebněkresebnými meditacemi.

O Vánocích je právěten pravý čas pro předávání si štěstí a lásky, proto jsouzde pro vás také připraveny tituly vydané v edici Cesta zaštěstím – autorské harmonizační pohlednice, Hravé výkladovéharmonizační pexeso s léčivými mandalami (tak trochu jinéoproti běžně vydávaným pexesům) a oblíbené autorskékalendáře 2022 s poetickými legendami a poselstvími.

Nenechte si ujít totojedinečné předvánoční setkání, vezměte s sebou i děti!

Těším se na setkání!

www.pastelovysvet.cz, jarmilaberanova@post.cz

prezentace U Joudyho_2021_final