Celková cena:
0

vontyci.jpg

Vonné tyčinky jsou příjemným doplňkem pro každého, kdo již objevil kouzelnou atmosféru provoněného prostoru.

Můžete je použít jak ke zlepšení nálady a zklidnění po náročném dni, tak i pro očištění místa, ve kterém  pobýváte.

Podle principů feng-shui tím povzbudíte proudění energie v různých oblastech Vašeho života. Kolekci doplňují stojánky určené pro pálení vonných tyčinek, můžete vybírat z mnoha tvarů a různých materiálů. 

                                                                                                               

Vonných tyčinek najdete u nás mnoho různých druhů, proto Vám zde pro lehčí rozhodování při nákupu nabízíme malý přehled:

 

 

Indie je největším výrobcem vonných tyčinek, z její produkce můžeme nabídnout širokou škálu oblíbených značek. Tyto vonné tyčinky jsou parfémovány aromatickými oleji a mají intenzivnější vůni, nanášejí se ručně na bambusovou štěpinu. Jsou vhodné do větších prostor, pro vytvoření příjemné atmosféry.

Tyto vonné tyčinky se označují jako jedny z nejkvalitnějších na světě, přispívá k tomu jistě staletá tradice a příprava podle osvědčených principů tibetské holistické medicíny. Jsou čistě přírodní a vyrábí se z vzácných himálajských bylin a santalového dřeva. Mají charakteristickou, výraznější kořennou vůni. Používají se ke zklidnění, k meditaci nebo při různých obřadech, pro přivolání mužských a ženských Buddhů.

Když se spojí japonská přesnost a cit pro harmonii, objeví se křehké vůně evokující nádheru a poklid přírodních scenérii, kultivovaných zahrad  a chrámů daleké ostrovní země. Stoprocentně přírodní ingredience a tradiční postupy nabízí excelentní kvalitu vonné směsi pro všechny příležitosti. Především pro ty, kdo preferují decentní vůně.

Přestože české tyčinky nejsou tak známé, díky své kvalitě a charakteristickým čistě přírodním  ingrediencím si našly stálé místo v naší prodejně. Kromě oblíbené kadidlové esence nabízejí i řadu dalších vůní.

 
 

Aktuality z obchodu