Celková cena:
0

sullampyi.jpg

 
 
 
Sůl je odpradávna  velmi cennou surovinou s  komplexním využitím, je zdrojem mnoha stopových prvků, nezbytných pro lidský organizmus a jeho fungování. 

V této rubrice Vás seznámíme se solnými produkty, které jsou nedílnou součástí našeho sortimentu:

 

 

 

 

Solná lampa s žárovkou, velikost XLSolné lampy

Od počátku naši prodejnu provází hřejivé světlo solných lampiček. Jejich původ je v Pákistánu odkud je přímo dovážíme. Tyto krásné solné krystaly se těží ve 250 miliónů let starých himalájských ložiscích. Jejich přírodní zbarvení způsobují přísady prvků železa, manganu a kalcitu, které jim dodávají jedinečnou škálu barev  a osobitou kresbu.

Solné lampy mají velmi příznivý vliv na lidský organismus a proto jsou doporučovány do vybavení vnitřních prostor jak odborníky na zdraví tak na feng-shui. Jejich účinek spočívá především v ionizaci vzduchu a vitalizaci celkové atmosféry v místnosti. Mají příznivý vliv na dýchací systém, oběhovou soustavu a  podporu imunity.
 

Koupelová sůl Cereus - meduňka, 0,5 kgVýrobky ze soli

Můžete si u nás vybrat mnoho druhů velmi kvalitní jedlé himalájské soli v mleté či krystalické formě.  

Všechny  mají široké spektrum použití jak v kuchyni tak i při regeneraci těla v solankových koupelích. Novinkou jsou ochucené bylinkové soli. Jako doplněk můžeme nabídnout rovněž mlýnky na sůl.

Řadu solných produktů doplňuje nabídka koupelových solí z mrtvého moře bohatých na spektrum minerálů s přídavkem bylin a aromatických olejů pro relaxaci i povzbuzení, jež mají ozdravný účinek.

 

 

 

 

 

                                                                                  
Aktuality z obchodu