Celková cena:
0

sullampyi.jpg

 
 
 Sůl je odpradávna velmi cennou surovinou s komplexním využitím, je zdrojem mnoha stopových prvků, nezbytných pro lidský organizmus a jeho fungování. 

V této rubrice Vás seznámíme se solnými produkty, které jsou nedílnou součástí našeho sortimentu:

 

 

 

 

Solné lampy a svícny

svícen solnýOd založení naší prodejny ji provází hřejivé světlo solných lamp. Tyto krásné solné krystaly se těží ve 250 miliónů let starých himalájských ložiscích. Jejich přírodní zbarvení způsobují přísady prvků železa, manganu a kalcitu, které jim dodávají jedinečnou škálu barev a osobitou kresbu.

Solné lampy mají velmi příznivý vliv na lidský organismus, a proto jsou doporučovány do vybavení vnitřních prostor jak odborníky na zdraví, tak na feng-shui. Jejich účinek spočívá především v ionizaci vzduchu a vitalizaci celkové atmosféry v místnosti. Mají příznivý vliv na dýchací systém, oběhovou soustavu a  podporu imunity.
 

Výrobky ze soli

cereus sůlMůžete si u nás vybrat mnoho druhů velmi kvalitní himalájské soli v mleté či krystalické formě, ale také bylinkové směsi. Soli z naší nabídky mají široké spektrum použití jak v kuchyni (Labužnická směs, s levandulí, česneková, africké směsi Ber-Ber a Harisa), tak při regeneraci těla v koupelích (např. meduňková, dubová kúra, měsíčková, heřmánková), které jsou bohaté na spektrum minerálů s přídavkem bylin a aromatických olejů pro relaxaci i povzbuzení, jež mají ozdravný účinek.

 

 

 

Aktuality z obchodu