Celková cena:
0

obrazpul.jpg

Pro ty z Vás, kdo máte rádi barvy a umělecká díla, která navíc mají schopnost uzdravovata příjemně naladit obytný prostor i duši, máme připraveno mnoho zajímavých obrazů, obrázků a sošek.

 

bioNabízíme velký výběr harmonizačních kartiček a biorezonátorů, které působí jako osvědčené prostředky k harmonizaci těla na úrovni emocionální a fyzické, pro harmonizaci nápoje (jako podložku pod skleničku s nápojem) nebo pod talíř či misku s pokrmem.

Čakrové biorezonátory harmonizují čakrový systém,  přikládáme je na místo, kde cítíme problém (účinně a bezpečně harmonizují rovněž u lůžka, pod polštářem nebo pod sklenicí s vodou).

mandalaMandaly - kruhové obrazy symbolizující nekonečnost života a nekonečnost proměn jeho forem. Nesou v sobě sílu, kterou vyzařují do prostoru. Mohou vám pomoci nalézt duševní rovnováhu tím, že jejich pozorováním se vám navrátí pozornost zpět sama k sobě. Mandaly jsou kvalitním nástrojem k sebepoznání a vědomé transformaci. Jejich účinek na duševní zdraví je nepopiratelný. 

Najdete u nás ručně malované originály na hedvábí, obrázky vytvořené kombinací ruční malby a tisku na lamino v dřevěném rámečku a mnoho dalších uměleckých dílek a děl. 

mandlaksaMandaly nalepovací na sklo - nádherné oboustranné samolepky vysoké kvality od holandské firmy Mandala Arts. Umístit je můžete na jakýkoliv hladký povrch (např. okno, zrcadlo). Tyto mandaly jsou jako malé šperky inspirace, které svými úžasnými barvami přinášejí mír a harmonii do Vašeho života.

V zákoutích prodejny se můžete potkat se sochami Buddhů v různých velikostech a formách, které dovážíme přímo z Indie. V oddělení hudby na Vás čeká celá řada orientálních dekoračních i rituálních sošek - Buddha, Ganéša, Lakšmí, sošky posvátných zvířat a další.

V naší galerii najdete obrazy českých výtvarníků s duchovní tematikou, které ve Vašem domově či zaměstnání vytvoří atmosféru klidu a pohody.

                                                        

                                                         
Aktuality z obchodu