Celková cena:
0

knihypult.jpg

Vážení zákazníci,

kromě prodeje ezoterického zboží, hudby a čajů Vám také nabízíme široký výběr knih, přes 6 000 publikací. Hlavní linii tvoří kvalitní literatura pro duchovní a osobní růst a zdravý životní styl. Mezi prodávanými tituly si také můžete vybrat z široké nabídky témat, jako například psychologie, zdraví, filozofie, religionistika, mytologie, věštění, astrologie, magie, esoterika, záhady, andělé a mnoho dalších. Kromě knih také nabízíme i řadu periodik a tradičně oblíbené kalendáře a diáře.

Přejeme mnoho inspirace a šťastnou ruku při výběru knih na objevné cestě duše.

Knižní tituly v naší prodejně rozdělujeme do několika kategorií, několik z nich Vám jich představíme.


ANDĚLÉ

Andele

 V oddělení naleznete nejen knihy o andělích, ale také o vílách a jiných nadpřirozených bytostech. Dočtete se, jak se dá s nimi komunikovat, pomáhat, léčit i věštit. Různé příběhy vás mohou potěšit, inspirovat i poučit. Nechybí publikace o angelologii, popisující tyto bytosti. Najdete zde takové tituly jako Léčení s anděly, Přítomnost andělů, Andělé v mých vlasech, Andělské poselství naděje...

V dnešní době stále více lidí věří, že naše životy ochraňují strážní duchové, andělé a neviditelné bytosti, které do nich někdy zasahují a pomáhají nám. A ochraňováni nejsme jenom my, ale i zvířata a rostliny, nad kterými prý bdí elfové, víly nebo elementární bytosti. Knihy s touto tématikou se nám snaží dané bytosti přiblížit, charakterizovat je a pomoci nám naučit se s nimi komunikovat a spolupracovat.

V nabídce naleznete knihy od Doreen Virtue, Lorny Byrne, Diany Cooper, Kurta Tepperweina, Richarda Webstera a jiných známých i méně známých autorů.


ASTROLOGIE

AstrologieNabízíme některé známé i méně známé publikace, které vám pomohou proniknout do tajů astrologických znamení, a to i do mimoevropských. Mohou vás zaujmout knihy týkající se výchovy podle hvězdných znamení, ascendentů, descendentů, pohybů planet i hvězd, horoskopů...Za zmínku stojí Tranzity od Roberta Handa nebo charakteristiky jednotlivých znamení vhodné jako dárek.

Astrologie jako nástroj při odhadování charakteru osobnosti a věštění je velmi staré umění. Snaha pochopit vliv hvězd, planet a ostatních vesmírných objektů na lidský život i osud doprovází lidstvo od prvních civilizací. Obliba ve zkoumání lidských vztahů v souvislosti s postavením vesmírných těles nemizí ani v dnešní době.

Mezi knižními tituly naleznete autory jako Vladimír Sládeček, Martina Boháčová, Linda Goodman, Erich Bauer, Olga Krumlovská, Robert Hand..


AURA, ČAKRY

auraV této kategorii naleznete jak tituly o auře (Osobní aura, Léčení Aury od Waltera Lübecka, Aura - brána k duši), čakrách (Tvořivá síla čaker, Čakry kompletní průvodce, Čakry - centra energie, Čakry pro začátečníky), tak i o práci s energií (Práce s životní energií).

Aura je definována jako energetický obal, eneregetické tělo člověka. Určitým působením na ně lze i uzdravovat naši duši. Každá aura má svou specifickou barvu, podle povahy, emocionálního naladění a zdravotního stavu člověka. V publikacích o aurách naleznete základní informace, rady a tipy.

Čakry jsou energetické body v lidském těle. Nejznámějších je sedm základních, ale existují i další. Jejich nerovnováha nebo bloky způsobuje nemoci a jiné potíže. Knihy v naší nabídce vám mohou být dobrým průvodcem na cestě poznávání a harmonizace čaker.


CVIČENÍ

CviceniKromě knih zaměřených na cvičení mysli můžete u nás nalézt i knihy pro cvičení těla - obzvláště cvičení jógy (Zdokonaluji se v józeUčím se jógu, Škola hathajógy, atd.), techniky Pěti Tibeťanů (Pět Tibeťanů, Buďte fit s pěti Tibeťany, Energetický program Pěti Tibeťanů), Tai-Chi (Tai Chi, Klasické Tchaj-ťi, Osm kusů brokátu) a Chi-Kungu (Čchi Kung, teorie a praxe. Střední tan-tchien, Čchi kung - cesta ke zdraví a dlouhověkosti). Také stojí za povšimnutí tituly týkající se bojového umění (šaolin), rehabilitace (Autorehabilitační sestava - Rehabilitace páteře), bioenergetických cvičení (Bioenergetika, Bioenergetická cvičení) i tance (Léčení pohybem). Nechybí ani cvičení pro seniory (Cvičení (nejen) pro seniory).

Nabízíme knižní tituly autorů jako jsou např. Bruce Frantzis, Věra Kleplová a mnoho jiných.
 


ČESKÝ NEW AGE
Cesky New Age

Pokud hledáte názory nebo rady týkající se duchovní sféry a chcete si přečíst něco od českých autorů, nabízíme vám tituly i od našich spisovatelů. Například knihy od Zdeňky Jordánové (Poznej svůj cíl, Cesta staletími, Moje peníze), Marty Foučkové (Jsem, Já jsem) nebo od Boženy Koubové. Knihy jsou většinou o duchovním růstu, vesmírných zákonech, alternativní medicíně a sebepoznání.


DUCHOVNÍ BELETRIE

Duchovni beletrie

 V Duchovní beletrii naleznete pomoc, radu, moudrost, která vás popostrčí dál, přivede k zamyšlení a v některých případech i pobaví. Většinou se jedná o příběhy jako např. Cesta pokojného bojovníka, Návrat pokojného bojovníka, Anastasia, Celestinské proroctví, Mnich, který prodal své Ferrari nebo Rukopis nalezeného v Akkonu, ale naleznete u nás také filozofické texty, jako jsou díla Čtyři dohody nebo Moc přítomného okamžiku.

Tento druh knih je v dnešní době jeden z nejžádanějších. Lidé hledají zvláštní "něco" ve svém životě, snaží se duchovně zdokonalovat a růst, hledají odpovědi na některé vnitřní otázky.

V nabídce naleznete mnoho knižních autorů od celosvětově známých autorů jako jsou Paulo Coelho, Vladimír Megre, Dan Millman, James Redfield, Robin S. Sharma, Ernst Muldašev, Richard Bach, Deepak Chopra, Don Miguel Ruiz, Anthony de Mello, Eckhart Tolle, Chalíl Džibrán, Neale D. Walsh a další.
 


FILOSOFIE

Kromě knih o myšlení a psychice a nabízíme i filosofické tituly, které jsou sice méně známé, ale i přesto stojí za pozornost, a doporučujeme je hloubajícím čtenářům. filosofie svobodyZaujmout vás mohou tituly jako je například Analecta - ilustrované hovory Konfuciovy, Filosofie rozkoše, Pravda mistrů nebo Filosofie svobody.

Filosofie (v překladu z řečtiny ,,láska k moudrosti") vznikla v antice, a protože nepopírala náboženství tehdejšího světa, nebyla zakázána, V dobách středověku byla v křesťanském světě dovolena, jelikož se snažila obhájit, popsat i potvrdit existenci Boha a Nebeského království. Filosofie mimo západní země se rozvíjela odloučeně, nezávisle a v dnešní době nabízí mnohé zajímavé úhly pohledů a láká čtenáře svou jinakostí. Z filosofie se v novověku vyvinula věda, jak ji známe, a stala se tak méně populární.


HERMETISMUS, ALCHYMIE

Hermetismus a magie

Hermetismus sám je směrem esoterickým, duchovním i filozofickým a alchymie se snaží přímo látky přeměňovat, zdokonalovat. V sekci Hermetismus, alchymie si můžete vybrat z různých příruček a knih o základech hermetismu nebo hermetismu ve spojení s rostlinným světem. Také nechybí tituly a poučné texty o alchymii, vysvětlující alchymistickou symboliku. Zaujmout vás mohou známé knihy Základní kniha hermetismuAlchymie dušeAlchymie jako cesta zasvěcení.

Mezi knižními tituly se objevují autoři jako Vladimír Sládeček nebo Helena Petrovna Blavatská.

 


KARMA, REINKARNACE

KarmaKnihy o posmrtném životě a karmě tvoří nedílnou součást naší nabídky. Například knihy Světlo na konci tunelu, Život po životě, Doteky věčnosti, Jedna duše, mnoho těl nebo dvanáctisvazkové dílo Diagnostika karmy od Sergeje N. Lazareva vám může přiblížit pochopení toho, co nás čeká po smrti. A pokud si chcete vzpomenout na svůj minulý život, tituly o regresní terapii vás mohou naučit, jak na to (Regresní terapie,...).

Co nás čeká po smrti? To je otázka, na kterou se ptají lidé odnepaměti. Tato otázka provází vysvětlení posmrtného života v různých náboženstvích. V dnešní době se téma spíš zaměřuje na prožitky blízké smrti (NDE - near death experience), kdy člověk klinicky umře, jeho duše prožije částečnou cestu do záhrobí a následně je oživen.
Karma je výraz pocházející z indie - hinduismu a buddhismu. Označuje zákon příčiny a následku etického charakteru, kdy způsob žití a prožívání ovlivňuje pozitivní nebo negativní vývoj do budoucna.

U Džoudyho naleznete tituly od autorů jako Brian Weiss, Božena Koubová, Raymond Moody, Alexander Svijaš, Michael Newton, Elisabeth K. Ross a další.


KELTOVÉ

druidU nás najdete tituly týkající se také druidů, run, keltských horoskopů, přírodní magie a archeologických nálezů původních keltských hradošť. Zaujmout by vás mohly například knihy Léčivá síla druidů, Keltská přírodní magie Wicca známého autora a mága Scotta Cunninghama, Keltové - mýtus a realita a další.

Keltská kultura, historie a celkově duchovní sféra je v dnešní době známá a populární. Přežívá v novopohanském směru Wicca i v soukromé sféře jednotlivců. Témata jako druidství, runy a keltský horoskop stále lákají mnohé. 

 


KUCHAŘKY, VÝŽIVA

SUPERPOTRAUrčitě si povšimněte naší široké nabídky kuchařek pro zdravější stravování. Pokud hledáte knihy o dietách, bio potravinách, očišťujících procedúrách nebo o správném stravování, věříme, že u nás si vyberete. Pro příklad můžeme uvést Jak správně jíst (od Ruediger Dahlke) nebo stejnojmennou knihu od Lise Bourbeau o správném stravování. Jonášova kuchařka pro zdraví je o potravinových odpadech v organismu, Jóga a strava poradí, jak se stravovat podle učení jógy. Makrobiotika vám přiblíží makrobiotický směr, Jak zůstat zdravý - Průvodce nakupováním poradí, jak nakupovat a vyhnout se škodlivinám. Bez lepku a chutně mohou pomoci usnadnit přípravu bezlepkových jídel. Syrová strava poradí, jak připravovat pokrmy bez tepelné úpravy a Strava pro klid v duši je určena pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou konzumovat maso a vejce.

 


MAGIE, OKULTISMUS

Ovlivňovat realitu skrz nadpřirozeno, přivolat si štěstí, lásku či léčit se lákalo lidstvo v minulosti a ani dnes tomu není jinak. Existují pro to různé způsoby a návody. čaroučebnice

Jedním z nich je magie, jež se snaží působit prostřednictvím astrálního světa, který umožňuje měnit běh událostí a ovlivňovat život. V nabídce naleznete tituly jako např. Žítkovské čarování, Velká učebnice čarodějnictví a magie, Tajné síly přírody a člověka, Okultní hnutí v 19. století a jeho vztah ke světové kultuře nebo Magická Wicca.

 

 


MANDALY
MANDALY OD A DO Z

Nabízíme jak knihy o mandalách, tak i mandaly k vybarvování. Můžete je u nás najít v mnoha variantách: pro děti, indiánské, Keltské, Mandaly lásky, Mandaly sebevědomí, Mandaly čaker, Mandaly intuice, Mandaly od A do Z a další.

Tyto specifické barevné, většinou geometrické (kulaté) obrazce známe hlavně z Tibetu. Vyzařování energií ovlivňujÍ člověka při vytváření mandaly a i poté, když se nachází v její přítomnosti. Mandaly lze využít i při léčení přikládáním k místům na těle. Jedním z hlavních důvodů jejich používání je celková harmonizace těla i ducha. Mandaly jsou také oblíbené kvůli své kráse a mohou být použity jako doplněk v místnosti.


MEDICÍNA, ZDRAVÍ

Holisticka medicinastorlDočtete se u nás o čínské medicíně, detoxikačních systémech, kineziologii, léčitelství, homeopatii, diagnostice z částí těla, urinoterapii, krevních skupinách, psychosomatice, léčbě onkologických onemocnění a mnoha dalších tématech. Pro udržení nejen fyzického zdraví nabízíme knihy o bylinkách např. známé bylinkářky Marie Treben: Byliny z Boží zahradyByliny v prevenci a léčbě nebo další tituly jako např. Zdraví z babiččiny lékárny, Příroda léčí, či dílo známého autora Wolf-Dieter Storla: Léčivé rostliny prastaré bohyně. V nabídce naleznete také knihy věnované masážím a reflexní terapii (Celostní léčba masáží, Masáže - anatomieLéčba dětí masáží spoušťových bodů, Učebnice reflexní terapie, Reflexní terapie obličeje, Reflexologie), akupresuře (Akupresura poklepem, Akupresura drahými kameny). Také si můžete vybrat mezi Su-jokem (Su-Jok - Zdraví na ruce, Praktický Su-jok), Bachovou terapií (Bachova květová terapie od A do Z), reiki (Originální reiki, Praktická cvičení Reiki - Světové systémy Reiki v praxi) nebo kineziologií (Kineziologie pro celou rodinu pro celou rodinu).

Pokud vás láká homeopatie (Moderní homeopatie, Homeopatie pro zahradu a farmu nebo Homeopatický domácí lékař), aromaterapie a její účinky (Léčivé vykuřování), tajemství ájurvédy (Ájurvéda česky, Tajemství ajurvédy, Ájurvéda na každý den) a jiné techniky, můžete se u nás o nich dozvědět i víc.

Zdraví je základ každého života. Pokud doktoři nemohou pomoci, leckdy se lidé začnou obracet na neortodoxní léčební směry. Pro diagnózu holistická medicína zohledňuje celého člověka, nejen tělo, ale i ducha, což je jedna ze stěžejních charakteristik této metody. Léčba se také nesoustřeďuje na jediný druh praktik - kombinuje jak materiální způsoby, tak i ty nemateriální. Z holistiky si u nás můžete vybrat z mnoha titulů. Nabízíme publikace například od Ruediger Dahlke, Kurta Tepperweina, Gennadije Malachova, Bernie S. Siegel, Valerije Sinelnikova, Radomíra Růžičky a jiných. Mezi další prodávané tituly patří např. Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč, Cesta od Brandon Bays, Nemoc jako cesta nebo Pryč s kyselostí.


MINERÁLY, DRAHOKAMY

kamenyMatka Země má pro nás nesčetně darů a bezpochyby k nim patří i drahé kameny, které mají léčivou moc a jsou schopné velmi dobře pomáhat při harmonizaci. Zajímáte-li se o jejich nadpřirozenou sílu a chcete si o těchto sílách něco přečíst, můžete zalistovat v našich knihách. Doporučujeme Kameny pro lásku a vztahy, Šungit - kámen životaJak nám mohou pomoci drahé kameny, Kameny 2 od A do Z nebo Kameny od 3 A do Z.

 


MYTOLOGIE 

putování

V našem oddělení Mytologie najdete hlavně knihy týkající se mytologií různých kultur. Mýty jsou příběhy obsahující skrytý symbolický význam, jímž lze popsat a ujasnit dění v přírodě, ve světě. Už od prastarých dob inspirují člověka a neztrácí svou hloubku ani dnes. Pokud mu porozumíme (i když mýtus nikdy nemůže být chápan jednoznačně), můžeme v něm nalézt odpovědi na některé otázky, které nám pomohou ve zdolávání životních překážek, a objasnit tak něco o naší podstatě.
S mýty jsou úzce spojeny archetypy, původní vzory (i psychologické vzorce vnímání) a typy postav, událostí, které lze využít při zkoumání a nacházení sama sebe.


 


NUMEROLOGIE
Numerologie

V sekci Numerologie nabízíme příručky, výklady a knihy týkající se magie čísel, karmických čísel nebo symboliky čísel. Z nabídky si můžete vybrat Numerologie od A do Z, Numerologie čísla lásky, Karmické cykly energetické mřížky nebo Partnerství a numerologie.

Význam čísel zajímal lidi už ve starověku, vzpomeňme na Kabalu a její přiřazování písmen k jednotlivým číslům, na pythagorejce v antickém Řecku nebo i na samotnou Bibli, která je plná číselné symboliky. Numerologie je také dávána do souvislosti s nebeskými tělesy.

Ze známých autorů u nás naleznete tituly od Martiny Boháčové, Milana Walka, Františka Krumla a mnoha dalších.


PARTNERSTVÍ

PartnerstvíNaše knihkupectví nabízí spoustu různorodých titulů týkajících se partnerských vztahů. Můžete si vybrat z knih psychologického charakteru nebo z titulů o sexualitě a tantře.
Za zmínku stojí známé knihy od Johna Graye: Mars a Venuše se mají rádi, Mars a Venuše v ložnici, Mars a Venuše ve stresu... Nebo od manželů Peaseových titul Řeč těla lásky. A neměli bychom zapomenout na celosvětově úspěšného manželského poradce Garyho Chapmana a jeho Pět jazyků lásky, Příběhy lásky, které se skutečně staly, Pět jazyků lásky pro muže, Láska jako životní styl a Děti a pět jazyků lásky.

Vztahy jsou základním prvkem našeho života, obzvlášť partnerství. Otázky týkající se dvojice lidí, kteří jsou si podobní, v něčem stejní a v jiných věcech naprosto odlišní, zajímají každého, kdo chce mít dobrý vztah a spokojený život. Snaha porozumět tomu druhému, poučit se z chyb a najít kompromis, to je to, co vztah udržuje.

 


PRO DĚTI MALÉ I VELKÉ

Pohadky

Knihy pro děti mohou být skvělým dárkem pro malé (i velké) čtenáře. Obsahují jak pohádky, tak poučné příběhy o dětech, zvířátkách i nadpozemských bytostech. Pomáhají nacházet sama sebe, pobaví a inspirují. Můžeme zmínit oblíbené příběhy o dobrodružství skřítka Tataťuka: Tataťukova cesta ke Krystalové hoře, poučnou knihu seznamující děti s anděly, vílami a moudrostí: Andělské pohádky na dobrou noc, Vílí pohádky na dobrou noc, Buddhovy pohádky na dobrou noc, o komunikaci s anděly: Děkuji vám, andělé, o přátelství dívenky a sovy: Sára - kniha první: O věčném přátelství dvou blízkých duší , Sára - kniha druhá: Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé  nebo knihu napsanou sotva pětiletou holčičkou: Malá.PŘÍRODA

PrirodaCelá sekce se týká vztahu člověka k přírodě, zejména v duchovní rovině. Kategorie je zaměřena na ekologii, stromy a vodu. Také geomantie, zabývající se zemskými energetickými proudy a místy, má u nás zde své místo.

Pokud jste milovníkem stromů nebo se zajímáte o ekozahrady, naleznete u nás knihy týkající se těchto témat. Například Stromy – velká kniha, Tajný život stromů nebo Magie květin a stromů jsou knihy, které by neměly uniknout vaší pozornosti.
Navzdory tomu, že rostliny nás obklopují a patří mezi běžné jevy, samy o sobě jsou záhadné. Překvapující je jejich energie, která může i léčit a harmonizovat.

Jestli vás fascinuje voda a chtěli byste se dozvědět něco o jejích vlastnostech, určitě nepřehlédněte publikace Diamantová voda a zázračná uzdravení, Výroba krystalové vody nebo další méně známé tituly.  V posledních letech proběhly výzkumy vody, které dokázaly, že voda je vnímavá ke svému okolí. Její potenciál je větší, než jsme se kdy domnívali, o čemž se můžete například dozvědět víc v těchto knihách.


PSYCHOLOGIE a OSOBNÍ ROZVOJ

tajemstvíOsobní rozvoj, sebezdokonalování, vztahy... To jsou témata, která v dnešní době zajímají širokou veřejnost. V naší prodejně nabízíme celou škálu takových knih. Určitě jste už slyšeli jména C. G. Jung, Stanislav Grof, Thomas Moore, Louise L. Hay, Rhonda Byrne nebo pojmy jako tvůrčí myšlení, řeč těla, asertivita apod. O tom všem se u nás můžete dočíst. Mohlo by vás zajímat: Trauma očima dítěte, Život beze strachu, Umělcova cesta, Domácí násilí, Hněv a jeho smysl, Do pátku bude váš život jiný a další. Nechybí ani knihy o tématech jako je telepatie, parapsychologie nebo astrální putování a enneagram. Můžete si u nás i vybrat z titulů týkající se změny způsobu myšlení - Tajemství, Radikální sebeodpuštění, Kouzlo, Moc, Odhalené tajemství, Miluj svůj život, Svět bez hranic a další.

Psychologie jako věda vznikla na konci 19. století, ale nitro člověka zajímalo lidstvo už dávno předtím - ve filozofii, náboženství, literatuře, umění... V dnešní době roste počet lidí snažících se zdokonalovat, být lepší a výkonnější, dosahovat svého. Pro vzrůstající ohlasy roste i počet knih zabývajících se různými psychologickými odvětvími a nabízející různorodá řešení.

 


RODINA A DÍTĚ

dítěPokud potřebujete nebo si chcete přečíst něco o těhotenství, porodu, výchově dětí, o indigových nebo andělských dětech, naleznete v našem knihkupectví širokou nabídku titulů týkajících se alternativních přístupů a praktických rad. Za zmínku stojí tituly Uvolněné rodičovství, Koncept kontinua, Vychováváme děti a rosteme s nimi nebo Zdravé těhotenství.

Rodina, dítě a vše, co se toho týká, je zásadní v životě každého z nás. Výchova a prostředí ovlivňuje dítě i během jeho dospělého života. Proto vznikají různé knihy a návody, jak vše zvládnout, dostat se z krizí a vyhnout se chybám, které by mohly potomkovi v budoucnosti znepříjemnit život.

V této sekci naleznete knižní tituly např. od Jean Liedloff, Naomi Aldort, Jany Eliášové, Jany Martincové a Kamily Vorlové a dalších.

 


ŠAMANISMUS a TOLTÉKOVÉ

SamanismusV sekci o šamanismu najdete jak oblíbené knihy (Poselství od protinožců, Poselství z věčnosti, Totemová zvířata, Mayský uroboros nebo Tajemství šamanismu atd.) i další méně známé tituly. Nechybí ani knihy Carlose Castanedy (Umění snít, Magické pohyby, Aktivní tvář nekonečna) nebo Dona Miguela Ruize, knihy o Toltécích a jiných kulturách (Čtyři dohody, Pátá dohoda; Láska, vztahy, přátelství).

Šamanismus zajímá čím dál více lidí západního světa. Nechávají se inspirovat technikami, filosofií, tradicemi a názory šamanů a přírodních společností. Šamanismus je přirozený svou neprobádaností, odlišnou perspektivou vidění světa, exotičností a důrazem na "návrat k přírodě" - ekologičtějším stylem života a myšlení, který má přivést harmonii do života jednotlivce.

 


TAJEMNÁ MÍSTA, TAJNÉ DĚJINY A ZÁHADY

MistaKnihy s tématikou tajemných míst v našem knihkupectví tvoří nedílnou součást. Nabízíme knihy od Otomara Dvořáka a Marie Holečkové popisující putování po jednotlivých lokalitách a některé zajímavé a záhadné úkazy. Také by vás mohly zaujmout jednotlivé turistické Mapy tajemných míst s vyznačenými lokalitami. Za zmínku také stojí devítidílná série knih Esoterické Čechy, Morava a Slezsko. Některé tituly v této sekci se týkají i měst (Tajemná místa Prahy, Tajemná místa na samém jihu Čech od Pavla Kozáka nebo Tajemná místa severních Čech od Jana Kroči a Marie Holečkové) a knih zaměřených na energii určitých měst (Duše měst nebo Výlety za duší Čech). Náš sortiment se netýká pouze České republiky, ale i jiných světových míst (Esoterický Egypt 1 - Káhira, Gíza, Pyramidová pole nebo Satelity bohů).

Tajemná místa jsou lákavá svou minulostí, záhadností a energetickým potenciálem. V České republice i ve světě je spousta probádaných i neprobádaných míst, která fascinovala v minulosti i dnes. Stačí si vyjet na výlet a pokud člověk ví, kde se něco stalo nebo kde lze spatřit něco neobvyklého, může být jeho výlet naplněn i něčím víc než jen příjemnou procházkou.

Místa plná tajů jsou velmi silně provázána s dějinami. Vedle knih s tématikou tajemných míst nabízíme také knihy o tajných dějinách, např. Výpravy do mýtické minulosti, Války Anunnaků nebo Tajemství ztracených civilizací.

Kromě oddělení Tajemná místa a Tajné dějiny, nabízíme i sekci týkající se záhad. Pokud vás zajímají kruhy v obilí, mimozemšťané nebo byste si chtěli přečíst tituly o transformaci, zde můžete nalézt nové informace. Knihy Utajovaná pravda. Zapovězené poznání, Vývoj lidstva očima Plejáďanů nebo Mystérium křišťálových lebek vás provedou tématy, o kterých se běžně nemluví.

Záhady a nepoznané jsou věčným lákadlem pro lidské bytosti. Tajemno a "něco" přesahující rámec každodenního života je součástí našeho života, ať chceme nebo ne. Nezávisle na tom, jestli se to týká lidí hledajích sama sebe nebo okamžiků - malých zázraků.


VĚDA

mozekSekce o vědě zahrnuje knihy pojednávající o neobvyklých nebo tajných výzkumech (např. titul Matrix Energetics). Můžete si přečíst o myslitelích, jako byl např. Nikola Tesla (Nikola Tesla - vládce blesků nebo Nikola Tesla a jeho tajné vynálezy), naleznete zde tituly zabývající se filmovými tématy (Matrix Božský zdroj, Co my jen víme!?). Nechybí ani knihy sdružující objevy různých vědců (od Taťjany a Vitalije Tichoplavových: Neomezené možnosti člověka aj.) a díla pojednávající o důkazech parapsychologických schopností. Také v této části naleznete texty o výzkumech inteligence zvířat (Moudrost delfínů). Nabízíme také díla, na základě jejichž výzkumů lte zlepšit náš zdravotní stav (Telomery, Váš mozek se dokáže změnit).

Alternativní věda označuje vědecké práce, které nebyly schváleny vědeckou obcí. Někteří vědci využívají nové způsoby a přístupy - nelze je však dokázat obvyklými postupy. Bohužel se mezi alternativní vědu často dostávají výzkumy nesmyslné a zavádějící, jimiž bývají převratné objevy zdiskreditované.


SNY, VĚŠTĚNÍ, SYMBOLY a TAROT, VÝKLAD KARET

runyPokoušet se poodhalit závoj budoucnosti, ať už prostřednictvím karet, snů nebo výkladu symbolů je zároveň snahou porozumět sobě samému. Vzhledem k existenci mnoha způsobů, jak zjistit, co se může stát, vám nabízíme knihy umožňující poznat hlavní proudy věšteckého umění, zejména o tarotu, věštění z run, věštění z rukou, o výkladech snů (snáře) a také knihy o kyvadlech.

Mezi knihami týkajících se karet můžeme jmenovat například Velkou knihu Crowleyho tarotu, Tarot pro začátečníky, Tarot od A do Z, Průvodce zenovým tarotem nebo Techniky vykládání karet.

Co se týče věštění, naše knihkupectví nabízí knihy o chiromantii (Praktická knihu chiromantie), I-Ťingu (I-Ťing), kyvadlech (Kyvadlo - praktická kniha) a o runách a věštění z nich (Runy - velká kniha, Runy - praktická kniha nebo Runy v praxi).

O snech se dočtete v poučných knihách: Práce se sny, Radikální spojení, Moc a síla snů, Sny jako zdroj sebepoznání, nebo v široké nabídce snářů: Velký lidový snář, Výklad snů daseinsanalytickou metodou aj.


ŽENSTVÍ A MUŽSTVÍ

cykl ženaVelmi důležitým a v poslední době velmi oblíbeným tématem je ženství a mužství. Skrze ženská mystéria mohou ženy lépe poznat a pochopit svou srdce muževnitřní tvořivou sílu, se kterou se mohou naučit lépe pracovat. Mezi velmi obíbené tituly patří knihy od Mirandy Gray zaměřené na posvátnou cykličnost ženy - Rudý měsíc a Cyklická žena, díky které můžeme objevovat naši ženskou sílu, ale také naše slabosti. Dalšími pomocníky v ohledech ženství jsou knihy např. Síla ženy, Rozkvétající žena, Sebekoučink pro ženy nebo Deník probuzené ženy. nebo Deidova Cesta nespoutané ženy.

Mystéria muže nejsou o nic méně důležité jako ta ženská. Nabízíme knihy, které pomohou pronikout hlouběji do mužských mystérií, pomoci muži objevit jeho sílu, vnitřního bojovníka a naučit se s jejich silou pracovat. Z knihy zaměřených na mužství můžeme nabídnout např. Deidova Cesta pravého muže, Opravdový muž, Rádce pravého muže, Srdce muže, Millmanova Skrytá škola nebo kniha s přechodovými rituály Kruh mužů od českého autora Jana Bílého.

Každý z nás bychom se měli zabývat svým mystériem, abychom se mohli se svým protějškem doplňovat, a vzájemně se tak učit a být a žít společně v lásce plné respektu a harmonii.


Představili jsme Vám nejvyhledávanější kategorie knih, které nabízíme. V našem sortimentu však naleznete také knihy zaměřené na feng-šuej, meditace, religionistiku a spiritualitu, hudbu, konstelace a tantru a sexuologii. Pravidelně pro Vás doplňujeme nové tituly a doufáme, že budete s nabídkou našich knih spokojeni.

 

knihydalajlama.jpgknihypruzracnysvet.jpgknihybocni.jpg

Aktuality z obchodu