Celková cena:
0

ezotkoulei.jpg Nabízíme celou škálu esoterických pomůcek, talismany, kyvadla, energetické zářiče, feng-shui zvonkohry a křišťály, věštecké koule, lapače snů, tibetské mísy, terapeutické ladičky a další.

Upotřebení esoterických pomůcek je velmi široké - od diagnostiky, přes léčení až po harmonizaci a vyčištění prostoru.

 

.

.

.

 KYVADLA

Kyvadlo se používá jako "pomocník" při získávání odpovědí na položené otázky.

Kyvadel je nepřeberné množství druhů a provedení, od prstýnku na provázku až po křišťál. Při výběru vhodného kyvadla je potřeba naslouchat vlastní intuici a vybrat si tak kyvadlo, se kterým si budeme nejlépe "rozumět".

U nás najdete kyvadla v mnoha provedeních a z různých materiálů (křišťál, rúženín, kov, sklo).

Mnoho zajímavých informací můžete najít v našem článku o kyvadlech.

               

                DSC 4894

                       

 

PŘÍVĚSKY, ZÁŘIČE A SPIRÁLY

420793.01KELTSKÉ SPIRÁLY - Keltská spirála je tvarový zářič - biogenerátor, který generuje bioenergii a vyzařuje ji v axiálním směru. Má léčivé účinky. Rozdělujeme na jednoduché a dvojité.

NILSKÉ KŘÍŽE - Nilský kříž - Ankh je mocným symbolem dávného Egypta - symbolem věčného života. Patří vůbec mezi nejstarší a nejsilnější energetické zářiče. Dodává svému nositeli sílu a životní energii, pomáhá odstraňovat negativní záření.

V nabídce naší kamenné prodejny naleznete přívěšků mnohem více.

 

 

kkkkVěštecké koule patří mezi nejznámější symboly magie a předvídání budoucnosti.

Křišťálové koule jsou silným mystickým objektem, s jehož pomocí ze nahlížet do budoucnosti. Práce s křišťálovou koulí vyžaduje soustředění a koncentraci. Vyrobena je z křišťálového skla vynikající svou čistotou a kvalitou.

                                                               

                                                                

LAPAČE SNŮ

lapaceLapač snů podle indiánských tradic zachycuje dobré sny a špatné sny naopak odhání. Slouží také jako amulet, ochraňuje před negativní energií a přináší štěstí. 

Lapače snů, které nabízíme, jsou ručně vyráběné z jelení kůže a per dravců.

 
 
 

zzZvonkohra je jednou z nejdůležitějších pomůcek Feng-Shui (feng-šuej). Příjemně znějící tóny zvonkohry dokáží šířit štěstí, harmonii a mír.

Zvonkohry hrají ve Feng Shui významnou roli jako "nápravný" prostředek ke zlepšení proudění energie čchi tam, kde z nějakého důvodu stagnuje nebo neproudí volně.

Zvonkohru můžete umístit dle vlastního estetického uvážení jako dekoraci v bytě. Z odbornějšího pohledu můžete zvonkohru umístit také jako předěl mezi dvěma energeticky odlišnými celky, např. vchod do domu či místnosti nebo jako nárazník proti vniknutí neharmonické energie z vnějšku.

Každá zvonkohra má pět trubek, z nichž každá odpovídá jednomu elementu - Země, Kov, Voda, Dřevo, Oheň.

ZÁVĚSNÉ KŘIŠŤÁLY FENG-SHUI

fsuZávěsné křišťály nejsou jen kousky křišťálu, ale také nástroje pro harmonizaci prostor. Zavěšením křišťálu do okna projasníte a prosvětlíte i tu nejsmutnější a nejtemnější místnost, která začne dýchat.

Křišťály odvracejí veškeré negativní Čchi v prostoru a navozují v něm mír a stabilitu.
 
Feng Shui je více než 3000 let stará filozofie, která učí, jak prostředí může ovlivňovat vaši pohodu a štěstí.
 
 
 

ladickyyTerapeutické ladičky jsou precizní nástroje, které mají schopnost změnit naše vnitřní rozpoložení tím, že pomocí zvukových vibrací dokáží rozrezonovat naši mysl, emoce i celé tělo.

Náš nervový systém, stejně tak jako struny hudebního nástroje, reaguje a vibruje se zvukem ladičky. Při používání ladičky je léčivá nejen vibrace, která je cítit, ale i zvuk, který vydává.

Práce s ladičkami umožňuje příjemným a jemným způsobem rozpouštět blokády na všech úrovních. Tato metoda se obvykle používá jako doplněk k jakékoliv terapii, nebo se může použít i samostatně. Více informací o terapeutických ladičkách v našem článku ZDE.

 

 

TIBETSKÉ MÍSY

 

show image in imgtagTibetské mísy jsou rituální hudební nástroj, používají se nejen k léčení neduhů těla a mysli, ale i při meditacích. Tibetské mísy vydávají alikvótní zvuk, který synchronizuje mozkové hemisféry a dodává pocit zklidnění a uvolnění. Každá mísa je originál a má jedinečný tvar i tloušťku a specifický zvuk. 

Mísy se odlévají ze slitiny sedmi kovů, které reprezentují sedm „planet"- Zlato-Slunce, Rtuť-Merkur, Měď-Venuše, Stříbro-Měsíc, Železo-Mars, Cín-Jupiter, Olovo-Saturn.

                                       

 

Aktuality z obchodu