Celková cena:
0

Podzim už se nám pomalu, ale jistě, hlásí o slovo a s ním přichází i období škol a školek. S novým školním rokem se začíná psát i nový příběh v životě našich dětí. Vznikají nová přátelství, otevírají se nové možnosti. Děti se učí samostatnosti a rozpoznávat nový svět, který může být dobrodružstvím, kdy se s každou výukou rozšiřují obzory světhappy school kidsa, ve kterém se dosud pohybovaly. V tomto světě ale také nastávají velké změny, se kterými se děti i jejich rodiče potýkají. Nastávají nejen ve světě vnějším, ale také se s nimi mohou setkat ve svém vlastním nitru.

Co mohou rodiče udělat pro to, aby se dětem ve škole i školce dařilo? Aby se se změnami lépe vyrovnaly a mohly stále rozvíjet svou individualitu a kreativitu? Aby se mohly lépe začlenit do kolektivu a učit se správnému vyjadřování? Důležité je mít na paměti, že každé dítě je jiné. Proto každé dítě vyžaduje jiný přístup a zacházení. Jedno mají ale všechny děti společné - potřebují být milovány a potřebují cítit, že jejich rodiče jim věří a podporují je. Proto je velmi důležité jim být oporou, být k nim trpěliví, citliví, povzbuzovat je a nechat v nich rozvíjet jejich vlastní kreativitu.

Vstup do nové životní éry vyžaduje přizpůsobení, které může být náročné na psychiku i fyzický stav dítěte. Tento významný přechod můžeme podpořit vhodnými esenciálních oleji nebo pomocí Bachovy květové terapie. Z produktů můžeme doporučit zejména ty, které v sobě obsahují levanduli, neboť levandule a produkty z ní jsou známé pro své konejšivé účinky a navození příjemného pocitu. Pro podpoření tohoto procesu může být velkým pomocníkem Levandulová směs první pomoci, která má zklidňující účinky a působí hladivým dojmem, pomáhá při psychickém vyčerpání a při únavě, nebo Bio levandulový olej, který pomůže zklidnit jak pokožku, tak ducha. Dalšími pomocníky jsou také produkty z řad Havlíkovy přírodní apotéky jako např. Havlíkův tělový levandulový olej a Havlíkovo levandulové mýdlo. 434156.01432793.01

Děti jsou v předškolním a školním věku mimořádně vnímavé a citlivé. U některých dětí mohou být však tyto aspekty výraznější. Řeč je o tzv. hypersenzitivních dětech, které jsou mnohem citlivější než ostatní a jsou schopné z okolního světa přijímat mnohem více informací, aniž by si je vůbec uvědomovaly. Hypersenzitivita má však i své stinné stránky – dnešní doba, ve které se čím dál více přikládá váha novým technologiím, vyvíjí na společnost velký nátlak. A právě u těchto dětí jsou jejich nervový systém a psychika snadněji přetěžovány. To, co jsou ostatní děti ještě schopny zvládnout, hypersenzitivní děti už v takové míře nezvládnou, neboť vše prožívají mnohem intenzivněji. Pokud cítíte, že by se mohlo jednat právě o Vaše dítě, mnohé odpovědi na Vaše otázky Vám může poskytnout kniha Hypersenzitivní děti, kde autorka podává laskavým a srozumitelným způsobem rady, jak k takovým dětem přistupovat. Snaží se pomoci rodičům porozumět jedinečnosti, kterou v sobě tyto děti nesou, a předat jim rady, jak je na jejich cestě podpořit. Tato kniha má co nabídnout i dospělým, kteří v sobě nesou podobnou zvýšenou citlivost. Může jim pomoci lépe porozumět tomu, kým jsou, jak k sobě přistupovat a vnímat, jak velký a cenný potenciál v nich skutečně dřímá. Nahlédnout můžete také do knihy Hypersenzitivní lidé mezi námi, kde autor dává rady hypersenzitivním lidem, jak pochopit, proč jsou "jiní". Na základě mnoha účinných metod jim ukazuje, jak ovlivňovat vlastní vnímání a lépe se psychicky chránit před přílišným stresem a vypětím.

Vkročme tedy do nového školního roku připraveni a nechme naše děti, ať nás zavedou do jejich světa.

 

 

 

Číst dál...

Milí zákazníci,

 

tento týden jsme rozšířili sortiment o nové produkty a vybrali jsme pro Vás novinky z řad Havlíkovy přírodní apotéky.

Nová pleťová kosmetika a masti pro děti

havlikova prirodni apoteka logo 1432487500

Havlíkova přírodní kosmetika je oblíbena pro svou kvalitu a určitě každý si zde přijde na své. Abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ty nejkvalitnější přírodní produkty pro péči o pleť a pokožku, rozhodli jsme se rozšířit jejich nabídku z řad Havlíkovy přírodní apotéky i v e-shopu. Havlíkovy produkty jsou v naší prodejně i na e-shopu velmi oblíbené, proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu nové pleťové vody a krémy a masti vhodné i pro miminka.

Stres je v dnešní době velkým elementem - ovlivňuje naši psychiku, ale také pokožku, která potřebuje naši péči a šetrné zacházení. To si žádá stále nové a nové produkty, které by naší pokožce pomohly navrátit vitalitu a zdravý vzhled. Havlíkovy produkty jsou vyráběny z přírodních ingrediencí a rostlin pěstovaných v ekozahradách, mají v sobě proto velkou moc a hojivé účinky přírody.

Číst dál...

"Obnova buňky, a tím i celého těla je výsledkem vyrovnání deficitu anorganických solí." (Dr. Wilhelm H. Schüssler)

logo160

Koncepce buněčných nebo biochemických tkáňových solí byla formulována postupně od roku 1870 jako evoluce pionýrských prací významných evropských vědců a lékařů jako byl Gustav von Bunge (1844 - 1920), Jacob Moleschott (1822 - 1893), Justus Von Liebig (1803 - 1873), Rudolf Virchow (1821 - 1902) a Wilhelm H. Schüssler. Jejich práce vedly k poznání, že anorganický (minerální) materiál je esenciální pro zdraví a život vůbec.

Dr. Wilhelm H. Schüssler identifikoval a určil dvanáct minerálních tkáňových solí a závěrem jeho výzkumu bylo poznání, že nedostatek některé z těchto solí vede k narušení buněčného metabolismu, případně až k narušení zdraví. Pokud je příslušná tkáňová sůl pravidelně doplňována ve formě, v níž může být buňkami utilizována, mohou tyto buňky opět dosáhnout schopnosti normálně fungovat - zlepšuje se zdraví a tělesná pohoda.

zaklad

Číst dál...

CernunosV keltské kultuře byl Beltine nejdůležitějším svátkem celého keltského roku. Síla tohoto svátku nebyla překonána ani následnou římskou či germánskou nadvládou, ani snahou křesťanské církve přetransformovat keltské svátky na křesťanské.

Významnost a oblíbenost si snad svátek získal proto, že tímto obdobím začíná „světlá“ polovina roku. Příroda je už probuzená, vše rozkvétá, sluneční paprsky nás začínají konečně zahřívat, a to nám dodává novou energii a sílu. Nastává čas nového života, radosti a plodnosti.             

Dnes tento svátek známe zejména pod názvem Čarodějnice, Filipojakubská noc, nebo také Valpružina noc.

30. duben je dnem, kdy převládá a oslavuje se energie ohně. Ten nás chrání před negativními silami, oživuje a provází nás temnotou. K oslavám patřil tanec kolem ohně, spojený s jeho přeskakováním. Pro ochranu domácích zvířat byl dobytek provázen jeho dýmem. V ohni mohli naši předkové spálit vše co už nepotřebovali. Mohlo tak dojít k dokonale očistě. Staré a nepotřebné mohlo v ohni umřít a uvolnit tak místo novému, pozitivnímu.

Číst dál...

Rozjimani u kavyLadislava Paterko (dříve Ladislava Sůvová) se po velkém úspěchu s knihou Naše tradice rozhodla k napsání další publikace s názvem Rozjímání u kávy.

Kniha Rozjímání u kávy není určena k přečtení jedním dechem. Jak už sám název napovídá, vede nás k zamyšlení. Je návodem, jak v dnešní hektické době využít pár minut vzácného času k smysluplnému odpočinku. Jak vystoupit ze stereotypu všedního dne a přiblížit se sobě a svému nitru. Ukazuje, že je možné i během rušného dne meditovat na smysluplné otázky, které si položíme třeba u šálku kávy. Ten se nám na chvíli stane tím nejlepším společníkem a leckdy i mistrem. Kniha klade otázky, které nás vedou k sebepoznání a k práci s energiemi. Vždyť vše se skládá z energie a slovo má sílu tvoření. Oddejme se této magické síle a výsledek se jistě dostaví.

To je Rozjímání u kávy.

Číst dál...

rok kohouta 2017Čínský horoskop, který má historii v dávné legendě o Buddhovi ukazuje na to, jak byla orientální astrologie významná již před tisíci lety. Proto možná tak okouzluje i dnešní společnost.

Čínská astrologie obsahuje 12 znamení zvěrokruhu, která jsou pojmenována po 12 zvířatech.

A jak byla vlastně tato zvířata vybrána?

Buddha prý na Nový rok pozval všechna zvířata z království. Předstoupilo před něj ale nakonec pouze 12 zvířat, a proto se rozhodl podle nich pojmenovat každý jeden rok. Člověk narozený v daném roce pak obdrží určité vlastnosti zvířete.

Loňský rok 2016 byl ve znamení Ohnivé Opice. Hbitou, bystrou a inteligentní opici letos vystřídá Ohnivý Kohout, a to konkrétně 28. ledna 2017.

 

Jaký tedy bude rok 2017, a co čínský horoskop pod vládou Ohnivého Kohouta slibuje?

Číst dál...

Milí přátelé,

většina z nás to má s dodržováním novoročních předsevzetí všelijak. V záplavě emocí se zařekneme, že odbitím půlnoci změníme razantně některou část svého života, většinou týkající se našeho zdraví.

Tápete, jak se po náročném roce a vánočních svátcích fyzicky očistit a jen tak se nechcete vzdát svého novoročního předsevzetí?

 

Neera detoxikační kůra

 

Číst dál...

vánoce

Vážení a milí zákazníci a přátelé obchůdku U Džoudyho,

rok se s rokem sešel a opět se nám přiblížily Vánoce. Začíná adventní období. A to je čas, kdy bychom si mohli připomenout alespoň některé ze starobylých tradic, se kterými je toto období spojené.

Jaký je vlastně význam slova "tradice"?

Tradice jsou souhrn ustálených zvyků a obyčejů, který vychází z kultury národa, a předává se převážně ústně. Každá tradice je samozřejmě živá, a proto je poplatná době a lidem. Je to vlastně životní moudrost, která se předává z generace na generaci.

Číst dál...

Milí zákazníci,

už jen pár týdnů nás dělí od Štědrého dne, takže ti z nás, kteří nenechávají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli začínají přemýšlet, komu, co a hlavně kde nakoupí, aby mu udělali pod stromečkem radost.

Proto nám dovolte, abychom Vám nabídli výběr dárků, které můžete pořídit v našem obchůdku U Džoudyho. Ti, kteří to mají do Prahy daleko, anebo ti, kteří pro nedostatek času nemají možnost zavítat k nám osobně, jistě přivítají možnost nákupu prostřednictvím našeho elektronického obchodu. Pracovníci e-shopu pro Vás přichystali výběr zajímavých tipů na dárky, které jistě potěší Vaše blízké.

 

Číst dál...

Milí zákaznici a příznivci přírodních způsobů léčby,Esence

většina z Vás již dobře zná Bachovy květové esence. Pozitivní vliv výtažků z rostlin na lidský organismus jednoduše nelze popřít. A vzhledem k tomu, že jsme milovníci přírodních produktů, rozhodli jsme se rozšířit náš sortiment o exkluzivní Africké stromové esence stromů lesa Platbos.

Les Platbos, nejjižnější les v Africe je botanickým exponátem, jelikož stromy v něm rostou neobvyklým způsobem. Les tvoří třináct rozdílných druhů stromů, které nikde jinde na planetě nerostou společně.

 

PRODEJ PRODUKTŮ PLATBOS UKONČEN.

 

Stromy lesa Platbos mají neobyčejně silné a stabilní energetické pole. Proto má tento tajemný a pozoruhodný les takový ozdravný potenciál.

Africké stromové esence a rozprašovače jsou ručně vyráběny z listů a květů stromů lesa Platbos. Působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka.

Jejich cílem je uzdravovat a harmonizovat emoční, mentální a duchovní potřeby.esencemale

 

Číst dál...

Aktuality z obchodu


Warning: Missing argument 1 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129

Warning: Missing argument 2 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129