Celková cena:
0

cajei.jpgBylinky jsou velmi pokorné a houževnaté bytosti. Ze semínka se děrou tvrdou zemí za sluncem, přežívají nepřízeň živlů a přesto kvetou, těší svými barvami a vůněmi okolí, nabízejí svou sílu a téměř od nepaměti slouží jako nejdostupnější prostředek proti mnohým nemocem.

 

Proto i u nás najdete vybrané bylinné směsi vyvážených chutí.


                                            


                                            

AJURVÉDSKÁ KÁVA

kafe satavari enlAjurvédská káva je nejen chutným kávovinovým nápojem, ale i nápojem plným léčivých vlastností. Má regenerační a posilující účinky na lidské tělo a díky absenci kofeinu je vhodná ke každodennímu popíjení. Nápoj je vydatnou směsí čekanky lékařské a speciálních himalájských bylin.

 

ASHWAGANDHA - Povzbuzující nápoj k posílení imunity, fyzické kondice a tělesné pohody.

BRAHMI - Podporuje paměť a koncentraci.

GARCINIA - Omezuje tvorbu cholesterolu a zabraňuje tvorbě tuků.

SHATAWARI - Má omlazující účinky a příznivý vliv na reprodukční zdraví.

 

tulsiČaje z bylinky Tulsi - bazalky posvátné, která se považuje za vtělení bohyně Lakšmí, mají celkově posilující a vitalizující účinek. Léčí celou řadu poruch orgánů: srdce, plic, krve, jater, ledvin, upravují metabolismus a harmonizují nervovou soustavu. Najdete u nás čaje Tulsi čisté nebo obohacené bylinou Brahmi, případně zázvorem či masalou.

TULSI BRAHMI - Pozitivně působí na mentální a emoční rovnováhu, je silný antioxidant.

TULSI CHAI MASALA - Nejkvalitnější bio černý čaj, zvyšuje vitalitu.

TULSI GINGER - Čaj s příměsí čistého zázvoru, který zahřeje a posílí.

TULSI ORIGINAL - Energetické povzbuzení organismu, přispívá k metabolismu tuků, cholesterolu a krevního cukru.

 

JAPONSKÉ ZELENÉ ČAJE

nippon-japonsky-zeleny-caj-celolistovy-200-gJaponské zelené čaje jsou oblíbené pro svou nezaměnitelnou chuť a aroma. Obsahují mnoho účinných látek, které posilují imunitu, snižují krevní tlak, prodlužují život a podporují hubnutí. 

NIPPON - Celolistový čaj, zvyšuje imunitu, vyplavuje z těla toxické látky a podporuje trávení.

SAYONARA powder - Japonský zelený čaj v prášku, deální proti infarktu myokardu a proti mozkovým příhodám a proti cévním onemocněním.

HANNASAKI ultraslim - Jedná se o červený čaj (tzv. Císařský čajovník neboli Pchu-er), který významným způsobem kontroluje tělesnou hmotnost (zdravotní tvrzení dle legislativy EU povolené uvádět). V tradiční čínské medicíně je tento čaj vysoce ceněn a jako vzácná  sorta byl dříve běžnému člověku nedostupný (odtud také pochází název Císařský čajovník). Tento čaj je doplněn o přírodní aromata vyráběná patentovanou technologií ze sušeného ovocného nektaru ananasu, manga, papáji a želatiny (nazývaná též kapslovaná aromata). Sušený nektar tropického ovoce obsahuje mnoho vitamínů a enzymů v přírodní formě, které obzvláště podporují účinky červeného čaje a zároveň zlepšují chuť i aroma.

                                                        jatamansi
Ajurvédské čaje svou léčivou a omlazující silou blahodárně působí na lidský organismus. Bylinné směsi podle starých ajurvédských receptur a tradic mnohostranně působí na celou řadu zdravotních potíží.

 

Ajurvédské čaje obsahují původní neupravované části rostlin. Receptury pocházejí z prastarých ajurvédských tradic, delších než 5000 let.

 

Nabízíme velké množství ajurvédských čajů -

BRAHMI (podporuje paměť a činnost mozku)

GAURI (imunitní systém)

JAIPHAL (antioxidant)

PACHAKA (čaj snižující abstinenční příznaky)

SHATAPUSHPI (ženské orgány)

MAHAPHALA (podporuje léčbu cukrovky)

ARJUNA (srdce a oběhový systém) 

GUDUCHI (trávidí potíže)

ALOCHAKA (posílení zraku)

SHATAWARI (podporuje léčbu rakoviny)

VARUNA (močové cesty)....

Kompletní nabídku čajů najdete ZDE.

 


Aktuality z obchodu