Celková cena:
0

-5%

Blokátor - Bylinné kapky

S eleuterokokem pro přirozenou obranyschopnost a správně fungující imunitní systém.
celý popis »
Prodejní cena se slevou
na prodejně
169
na eshopu
161
není skladem
Popis

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin

50 ml


Složení: Bylinný lihový extrakt, obsah sušiny: korálovec ježatý (Hericium) 89 mg, trsnatec lupenitý (mai-take) 67 mg, eleuterokok 24 mg v DDD 60 kapek. Lihovitost: 40%.

Účinky: Vhodný pro přirozenou obranyschopnost a správné funkce imunitního systému, pomáhá organismu zamezit šíření metastáz při onkologických nálezech. Eleuterokok podporuje metabolickou aktivitu a zlepšuje průtok krve v srdci a mozku, pomáhá harmonizovat endokrinní systém, při rekonvalescenci po operacích, infekčních onemocněních a dlouhodobém fyzickém i psychickém vypětí. Trsnatec má rovněž silné protinádorové účinky, chrání játra před nežádoucími účinky chemoterapie. Svou sílu má i při léčbě cukrovky,  žloutence typu B, vysokého krevního tlaku nebo při únavě. Korálovec podporuje imunitu, funkci žaludku a tlustého střeva (pomáhá proti gastritidě, zánětům a vředům), je účinný při neurologických potížích a rovněž pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi.

Dávkování: Dospělí 3x denně 15 kapek pod jazyk, nebo 20 kapek do vody či co čaje. Užívejte 15 minut před požitím stravy, nápoje či dalšího přípravku. Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte denní dávku. Případný zákal není na závadu.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah balení: 50 ml ± 5 %

O výrobci Bylinné kapky, s.r.o.

Firma Bylinné kapky s.r.o. se zabývá výrobou přípravků využívaných v oblasti fytoterapie a zahrnují tinktury hned v několika řadách - např. Pavlovy kapky, Bylinkářovo tajemství nebo tinktury z pupenů (gemmoterapie).

Tinktury jsou vyráběny z nejkvalitnějšího českého lihu a volně rostoucích léčivých rostlin a pupenů z oblastí Českomoravské vrchoviny, České Kanady a Jizerských hor.

Každého zákazníka jistě potěší, že jako obalový materiál jsou používány skleněné lékovky farmaceutické kvality s kapátkem a uzávěrem s pojistným kroužkem.

Další zboží

DOPORUČUJEME

932916.01
Cholestop - Bylinné kapky
161
169
932911.01
Diastop - Bylinné kapky
161
169
932065.01
Imunita - Bylinné kapky
142
149
932919.01
Kvasinky - Bylinné kapky
142
149