BOHO Štětec na tekutý make-up a korektor 04 19g

Kód: 936251.01
Akce Výprodej
Neohodnoceno
365 Kč –50 %
BOHO stetec makeup1
365 Kč –50 % 183 Kč
Skladem (2 ks)
Aplikujte od středu obličeje směrem ven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOHO Štětec na tekutý a kompaktní make-up, BB krém a korektor. Jemné štětiny spolehlivě rozetřou a zapracují malé množství make-up do pleti a vytvoří tak perfektní sjednocený vzhled. Je plochý, zaoblený a příjemný na dotek. Hladkými tahy naneste na pleť v tenké vrstvě od středu obličeje směrem ven.
Ergonomické rukojeti štětců jsou vyrobeny z březového dřeva z certifikovaných lesů FSC. 100% veganské chlupy zajišťují optimální kvalitu a extrémní měkkost. Jsou speciálně navrženy tak, aby byly silné, ale měkké a hedvábné, ideální pro přesné a harmonické líčení.

BOHO GREEN Make-Up je značkou certifikované přírodní a organické dekorativní kosmetiky pocházející z Francie. Prezentuje tak po všech stránkách to nejlepší z přírodní kosmetiky, co si jen můžete dopřát.

Líčení s BOHO Vás bude bavit i díky krásnému eko-designu obalů, který podtrhuje poslání značky – přispívat k ochraně naší planety. Vyznačuje se elegancí i hravostí barev a jemností struktur, v níž se odráží inspirace bohémskými a hippie trendy 60. let.

Respekt k přírodě, lidem i planetě stvrzuje použitím eko-obalů a podporou projektů cílených na ochranu životního prostředí. Mimochodem, i proto jsou obaly všech jejích produktů vyrobeny ze dřeva a papíru pocházejícího z lesů s certifikací PEFC a FSC, které potvrzují použití materiálu získaných postupy trvale udržitelného lesního hospodářství. Jedním z hlavních cílů certifikace lesů PEFC je zachování lesů a jejich rozšiřování. Dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: