Transformace vědomí rozhovory s Tomášem Keltnerem

Kód: 433348.01
Neohodnoceno
225 Kč –1 %
Transformace vědomí rozhovory s Tomášem Keltnerem
225 Kč –1 % 222 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Kniha inspirativních rozhovorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V knize najdete vybrané rozhovory, které vyšly v různých časopisech a internetových magazínech, ve kterých se Tomáš Keltner vyjadřuje nejen k aktuálním tématům, ale především vysvětluje jak rozpoznávat manipulaci v informacích kolem nás.
Tomáš Keltner je současný spisovatel a konzultant v oblasti osobního rozvoje. Ve svém životě se zabýval neobyčejně zajímavými obory. Vystudoval programování a architekturu počítačových systémů, studoval také tradiční korejské umění rytířů Hwarang. Pro své mimořádné schopnosti byl osloven tajnými službami. Absolvoval školu pro zpravodajské důstojníky, speciální školu ministerstva vnitra pro osobní ochránce Policie ČR a mnoho dalších kurzů pro zvláštní složky Policie ČR a pro speciální jednotky Armády ČR. Po několika letech strávených u tajných služeb přestoupil k ochranné službě Policie ČR, kde byl součástí ochranných týmů pro zahraniční VIP delegace a pro ochranu svědků. Později působil jako osobní ochránce – bodyguard pro členy české vlády a .příslušník elitního útvaru speciálních operací vojenské policie (SOG) na pozici osobního ochránce s nasazením ve válečných zónách.
Jeho zkušenosti přinášejí unikátní způsob řešení problémů, stejně jako naprosto šokující odhalení sil, které působí v této realitě. Jeho knihy zobrazují cestu plnou paranormálních jevů a představují konkrétní metody vedoucí k vnitřnímu osvobození. Při psaní knih vychází výhradně ze svých vlastních zkušeností a hledá k nim paralely v učení východních mistrů i kanonických a apokryfních novozákonních textů. Snoubí tak moudrost lidstva napříč časem i prostorem. Jeho schopnost odpovědět na řadu duchovních otázek pramení z jeho zkušeností v extrémních situacích a z vlastních niterných prožitků. Sám prošel procesem, který ve svých knihách nazývá transformací vědomí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Keltner publishing
Počet stran: 190 stran
Rok vydání: 2014
Rozměry: 14,5 × 20,5 cm
Vazba: brožovaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: