Celková cena:
0
Tajemné objekty, obrazce a skutečnosti - Tonička Plíšková

-10%

Tajemné objekty, obrazce a skutečnosti

Publikace s fotografiemi zobrazujícími nevysvětlitelné jevy na obloze i v polích.
celý popis »
Prodejní cena se slevou
na prodejně
283
na eshopu
255
skladem
Popis

Zrno od plev odděleno, nabere teď rychlý růst. V temnotě již nesevřeno, volně k světlu může růst...Zlaté světlo sladce plyne - vše se krásně rozjasní, leccos se vyjasní - nový Člověk září v Novém Věku. Obrovský sloup světla se objevil již 17. prosince 2010 v blízkosti města Palotina, Brazílie...A zářivé vesmírné bytosti se v záři světla radují!!!

Fotograf Stephane Guisard vyfotil kosmické zarovnání předpovídané May před tisíci lety. 21. prosince tato mimořádná sestava oznámila začátek nové éry. Změna na Baktun 14 přináší nové možnosti pro lidskou rasu.

23/12 První vesmírný objekt zachycený v Novém Věku vyfotil Antonio Urzi v Miláně. Ohromující diamant tvaru pyramidy vyzařuje energii zevnitř.

25/12 v Jeruzalémě nad zlacenou chrámovou kopulí se vznášela obrovská vesmírná loď, pak se náhle odhmotnila a rychlostí blesku zmizela jako svítící bod ve výšinách.

26/12 v 21:34 jsem viděl v Brně na obloze taky něco divnýho - ve velký výšce jasně světle modře zařící malý objekt, velkou rychlostí a letěl přes třetinu oblohy od okamžiku, kdy jsem si ho všiml a náhle zmizel. Nevyhasl ako meteority, prostě zhasl jako LED dioda.

A co bude dál?

Vazba:
brožovaná
Nakladatelsví:
Tonička Plíšková
Rozměry:
21 x 29,7 cm

DOPORUČUJEME

434516.01
Magická místa České republiky
206
229
Magisterium Karlštejna
Magisterium Karlštejna
405
450
Poselství megalitů
Poselství megalitů
224
249