Celková cena:
0
Schopnosti a šťastný osud - S. N. Lazarev

-10%

Schopnosti a šťastný osud

Čím jsou blokované a možnosti jejich aktivace - Diagnostika karmy 2.
celý popis »
Prodejní cena se slevou
na prodejně
369
na eshopu
332
skladem
Popis

Z hlediska Božského principu jsou stejným kapitálem jako peníze, auto či vila i schopnosti člověka, jeho duševní vlastnosti, moudrost a osud. Tato úroveň připoutanosti skýtá největší pýchu, největší agresi a nejtěžší nemoci.

Jde o to, že každý člověk ví: když mám peníze, mohu o ně již zítra přijít. Lidé duchovní tuto úroveň překonávají poměrně snadno, ale je tu pokušení příliš ulpět na rodině, postavení ve společnosti, milované práci – a touha reagovat agresí, když se tohle vše hroutí, je mnohem větší a blokuje se těžkými chorobami, zraněními a neštěstími.

Stejně jako umírá tělo, umírají i naše schopnosti a duševní kvality. Nejtrvalejším kapitálem je moudrost.

Velebení a láska k moudrosti jiného člověka či sebe sama je tím největším pokušením. Ulpění na moudrosti vyvolává tu největší agresi. Odsud pochází podobenství o andělovi, který svou moudrost stavěl výš než Boha a nakonec se Boha zřekl a stal se Ďáblem. Po čtyřiceti devíti životech se osud člověka rozpadá a s ním zaniká i lpění na moudrosti. Lidé skutečně moudří se stávají z jedinců s těžkým osudem, kteří přestáli mnohé strázně a neštěstí a uměli je přijmout jako očistu, protože pochopili, že opírat se mohou nikoliv o moudrost a osud, ale pouze o lásku k Bohu.

Vazba:
brožovaná
Nakladatelsví:
Amaratime
Rozměry:
13 × 20 cm
Počet stran:
240 stran
Rok vydání:
2018

DOPORUČUJEME

Člověk budoucnosti
Člověk budoucnosti
242
269
Diagnostika karmy 11
Diagnostika karmy 11
242
269
Diagnostika karmy 6
Diagnostika karmy 6
242
269
Diagnostika karmy 9
Diagnostika karmy 9
242
269