Meditace pro normální smrtelníky, ne pro mnichy

Kód: 943070.01
Tip
Neohodnoceno
300 Kč –10 %
Meditace
300 Kč –10 % 270 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná jste zjistili, že spousta úspěšných lidí medituje. Že se meditace stává stále běžnější věcí. Možná jste zahlédli výzkumy, že meditace zbavuje stresu, optimalizuje hmotnost i krevní tlak a přináší klid a vnitřní spokojenost. To všechno může být pravda, ale když jste to zkusili, bylo to těžké a dlouho jste u toho nevydrželi. Měli jste při tom spoustu myšlenek a bolela vás záda a kyčle. Čas neutíkal, nuda. A možná jste si řekli: „To je pro mnichy, ne pro mě. Na tohle já nemám čas.“ Věřte, že nejste sami.
Sám jsem měl podobnou zkušenost. Poté jsem ale objevil techniku, kde se sedí s opřenými zády, myšlenky v ní nevadí a dá se dělat kdykoli a kdekoli. Třeba i v autobuse na cestě do práce. Je to meditace, ale s úplně jiným přístupem. O nic se neusiluje. Přínosy jsou cítit hned. Zlepší se spánek, jsme kreativnější, lépe se soustředíme, zvýší se empatie a jsme méně nemocní.
A o tom je tato kniha. O technice pro normální smrtelníky. Ne pro mnichy. O snadné meditaci pro aktivně žijící lidi, aby rychle načerpali odpočinek a zbavili se stresu a poté mohli být ještě aktivnější. Pro vás, kteří chodíte do práce a máte rodinu. Pro vás s dětmi, kariérou, domem, složenkami, ambicemi a všemi radostmi a starostmi materiálního světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Tomáš Reinbergr
Nakladatelství: Pupenec
Rok vydání: 2021
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 200 stran
Rozměry: 15 × 15 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: