Magie slovanských bohů a symbolů

Kód: 932884.01
Neohodnoceno
220 Kč –10 %
Magie slovanských bohů a symbolů
220 Kč –10 % 198 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato publikace sestává z průvodního textu a z obrázků určených k vybarvování. Text vysvětluje, co představují různé vyobrazené postavy – božstva, kouzelné bytosti, zvířata i symboly.

A také nabízí rady, jakým způsobem tyto obrázky vybarvovat a nač přitom myslet, aby tato příjemná (a zároveň magická a rovněž spirituální) činnost splnila svůj účel. Každý obrázek má totiž jiný význam a účinek.

Staří Slované uctívali mystické bytosti, jež je dle jejich víry chránily a pomáhaly jim. Byli to nejen různí bohové, ale i zvířata a rostliny, někdy dokonce kameny a skaliska neobvyklých tvarů či vodní zdroje atd. Naši předkové nedělili přírodu na živou a neživou: vše, co je obklopovalo, pro ně bylo živé, a proto v oněch dobách lidé uctívali přírodní síly obecně.

Zbožňovali Slunce, Měsíc a přírodní jevy. Všemu připisovali božský původ a věřili, že přírodní síly jsou závislé na vůli bohů. Aby získali jejich milost, všemožně se snažili si je udobřit. Proto v určitých obdobích roku prováděli zvláštní posvátné rituály, přinášeli oběti, v modlitbách prosili bohy o pomoc a děkovali jim za úspěchy.

Vedle solitérních božstev uctívali i božstva párová – jejich existence odrážela dualistické vnímání světa, jež bylo dávným Slovanům vlastní.

Proto se klaněli nejen dobrým a kladným božstvům, ale také těm zlým.

Kniha vám kouzelným a milým způsobem představí pestrý svět slovanských bohů a světonázorových představ starých Slovanů a současně poslouží i jako účinný nástroj změny vašeho života k lepšímu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Eugenika
Počet stran: 120 stran
Rok vydání: 2018
Rozměry: 21 × 21 cm
Vazba: brožovaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: