Celková cena:
0

-10%

Kdo jsme a odkud přicházíme?

Netušené souvislosti hledání předků.
celý popis »
Prodejní cena se slevou
na prodejně
309
na eshopu
278
skladem
Popis

Z jak velké části jste Slovan, Kelt, Germán, nebo Neandrtálec? Proč jste pravděpodobným přímým potomkem Sáma, Karla Velikého, Konfucia či Ramsese II.? Kdo jsme? Odkud pocházíme? Kdo jsou naši předkové?

Nechte se v této knize provést napínavým genealogickým příběhem, v němž účinkují Adamové i Evy, králové i pastýři, války i epidemie, geny a mutace a spletité cesty migrace. Všichni jsme do jisté míry výsledkem téměř všeho, co kdy existovalo, a naše DNA si mnohé z minulosti pamatuje. Uvidíte, jak se ve vás potkávají velké dějiny s malými, jak dlouho žili vaši předkové, na co umírali a co prozrazují jejich příjmení. Zjistíte, kolik má Karel IV. dnes potomků, která slova jsou stará desítky tisíc let a co mají společného americký prezident a první Přemyslovci. Zkusíte také sami vypátrat linii svých předků?

V této knize nechybí ani náměty k tomu, jak začít s vlastním hledáním, na jehož konci můžete objevit až tisíc nebo více konkrétních předků a s trochou štěstí můžete nalézt napojení až do velmi hluboké minulosti.

Rok vydání:
2016
Rozměry:
20,5 x 14,5 cm
Vazba:
brožovaná
Nakladatelsví:
Anag

DOPORUČUJEME

Kdo jsi?
Kdo jsi?
241
268
Tajemství ztracených civilizací
Tajemství ztracených civilizací
322
358
Živa - životní síla Slovanů
Živa - životní síla Slovanů
358
398