Jiřina Prekopová, Jaroslav Šturma- Výchova láskou

Kód: 230256.01
Neohodnoceno
Značka: Pavla Koucká
272 Kč –1 %
Jiřina Prekopová, Jaroslav Šturma- Výchova láskou
272 Kč –1 % 269 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Kniha mapuje společnou cestu životem Jiřiny P. A Jaroslava Š.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jiřina Prekopová s Jaroslavem Šturmou vystupují na seminářích o pevném objetí, které se konají po celé Evropě, jako nerozlučná dvojice. Oba jsou charismatičtí vůdcové ve svých oborech, oba mají celoživotní zaujetí pro integraci lidí s handicapem do rodinného i společenského života. Jejich životní cesta, kterou mapuje tato kniha, je cesta „výchovy láskou“ a v posledním desetiletí kolem sebe vytvořili skupinu nadšených příznivců, kteří s nimi po této cestě jdou.
Dr. Jiřina Prekopová napsala řadu odborných článků a knih, z nichž některé jsou přeloženy do sedmnácti jazyků a staly se bestsellery. Myšlenku pevného objetí šíří po celém světě formou přednášek, seminářů a kurzů. Instituty Jiřiny Prekopové byly založeny v celém světě. V Portálu vyšly její knihy Děti jsou hosté, kteří hledají cestu, Malý tyran, Když dítě nechce spát, Neklidné dítě, Prvorozené dítě, Pevné objetí, I rodiče by měli dělat chyby. PhDr. Jaroslav Šturma se věnuje rozvoji nových forem péče o děti se zdravotním postižením a zvláště o děti s kombinovanými vadami. Je znám jako dětský klinický a poradenský psycholog, psychoterapeut a supervizor. Od roku 1991 vyučuje na katedře psychologie Filozofické fakulty UK.
Publikoval řadu učebních textů z dětské psychologie a psychopatologie. Je předsedou ČMPS od roku 1995. V roce 1995 obdržel z rukou prezidenta republiky ocenění za podíl na realizaci projektů Výboru dobré vůle Olgy Havlové. V lednu 2003 mu byla udělena za úsilí v oblasti integrace dětí s postižením u nás i v zahraničí Sonnenscheinova medaile. V prosinci 2007 obdržel výroční cenu ministra zdravotnictví za rozvoj zdravotně sociální péče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Portál
Počet stran: 184
Rok vydání: 2012
Rozměry: 15 × 21 cm
Vazba: vázaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: