Já věřím

Kód: 230274.01
Neohodnoceno
172 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Kniha je určená pro děti od 8 let, ale i pro všechny, kteří řeší své sebevědomí, otázky týkající se sebehodnocení a zařazení ve společnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha vás zavede v rozhovoru otce s dcerou do příběhu malého chlapce Petra, který se cítí osamělý, protože nemá žádné kamarády. Má jen svůj plán – staví si vesmírnou loď, kterou chce odletět do nového světa, kde by našel přátelství a štěstí. Jeho pocit, že je sám, zatím dokáže změnit jen slunce, které se zdá být jeho jediným skutečným kamarádem. Jednou večer si Petr povídá se svým tátou o smyslu a významu víry. Dozvídá se, co znamená „věřit si“. Díky tomu se Petr učí věřit vlastním snům. Přestože si zpočátku není jistý, nepřestává věřit a jeho sny se postupně stávají skutečností a on skrze svou víru nalézá nový svět a tolik vytoužené přátelství...

Kniha je určená pro děti od 8 let, ale i pro všechny, kteří řeší své sebevědomí, otázky týkající se sebehodnocení a zařazení ve společnosti. Kniha dětem odpoví na otázky:

– co znamená „veřit si“ a jak se to dělá – kde a jak lze najít přátelství – jak řešit zdánlivě neřešitelné problémy

Tato kniha nabízí rodičům a všem, kdo mají zájem, hluboký vhled do emočního světa dětí, do jejich prožívaní a způsobu uvažování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Keltner Publishing
Počet stran: 48
Rok vydání: 2012
Rozměry: 21 x 21 cm
Vazba: vázaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: