Cesta - Pjér la Šéz

Kód: 434221.01
Neohodnoceno
487 Kč –10 %
Cesta - Pjér la Šéz
487 Kč –10 % 438 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Novela o duchovní cestě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začneme-li se duchovně probouzet, nebudeme zpočátku své duchovní cestě rozumět; ještě obtížnější pak bude naše vnímání někomu sdělit.

Slovo vydavatele
Pjérovu novelu Cesta jsem vzal do rukou jednoho letního dne okolo deváté hodiny večer. Chtěl jsem si ještě před spánkem přečíst pár stránek a v klidu usnout. Jenže to už se mi nepodařilo. Kniha mě zcela pohltila a nějak se od ní nešlo odtrhnout. Spát jsem šel až druhý den, poté co jsem ji dočetl. Zažil jsem uvnitř knihy nejen kouzelné okamžiky, které si pamatuji z pohádek z dětství, ale také mi kniha dala možnost zcela nově nahlédnout na nás (myslím tím Čechy) ze zcela jiné perspektivy. Takže jistě pochopíte, že po tomto zážitku ji ani nešlo nevydat...

Slovo o autorovi
Pjér la Šé'z – narozen 13. 3. 1963. Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které se ani tak nesetkává s lidmi, kteří řeší své duševní potíže, jako spíše s lidmi, kterým se otevírají hlubší duchovní otázky. V souboru Vizita působí společně s Jaroslavem Duškem, Zdeňkem Konopáskem a Viktorem Zborníkem. Také znovu oživuje kapelu Rakousko – Uhersko se svými hudebními partnery, kterými jsou Sabri Hilli a Jiří Krov. Třináct let působil jako pedagog ve vyšším a univerzitním školství, nakonec však opustil systém školství, stejně jako opouští všechny systémy, které okrádají člověka o jeho původní přirozenost a duchovní sílu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Nakladatelsví: Modrá brána
Počet stran: 160
Rok vydání: 2011
Rozměry: 15,5 × 21,5 cm
Vazba: vázaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: