Celková cena:
0

Aura, čakry a sebeléčení

Co o nás říká aura.
celý popis »
Prodejní cena se slevou
na prodejně
208
na eshopu
229
skladem
Popis

Zajímá vás, proč jsou lidé tak různí? Co o člověku vypovídá velikost a tvar aury? Jaké charakteristiky se pojí k jejím různým barvám? Jaká témata se projevují v oblastech jednotlivých čaker? Přikládáte stejnou váhu tělu, mysli i duši? Co jsou příznaky nerovnováhy a jak se vyladit?

V knize Aura, čakry a sebeléčení autoři předkládají výsledek deseti let svých osobních zkušeností s energetickou diagnostikou člověka. Věcným a srozumitelným způsobem rozkrývají příčiny oslabení aury a čaker v souvislosti s psychosomatikou nebo s rodovými dědičnými nemocemi a nabízejí dostupné možnosti sebeléčení. Čtenář v knize najde návody na řešení akutních problémů, zdravotních i psychických. Najde v ní ale i průvodce na cestě osobního rozvoje.

Hana a Jiří Rakušanovi nejsou na poli osobního rozvoje žádnými nováčky. Více jak dvě desítky let se pohybují v oblasti alternativních učení. Ve svém životě integrují vše, v čem je tato cesta obohatila. Nepatří mezi ortodoxní vyznavače učení jednoho systému, vidí se spíš jako milovníci života v celé jeho pestrosti a bohatosti s hlavním důrazem na zdravý selský rozum a vnitřní moudrost.

Tato kniha se čtenáři může stát každodenním pomocníkem, navigátorem i laskavým podporovatelem na cestě k sebepoznání, sebeléčení a hlavně k sebepřijetí.

Nakladatelsví:
Alferia
Vazba:
brožovaná
Rozměry:
14,4 x 20,8 cm
Počet stran:
144 stran
Rok vydání:
2018

DOPORUČUJEME

Aura brána k duši - Jak vyčistit auru
Aura brána k duši
169
188
Éterické tělo
Éterické tělo
241
268
Léčení aury
Léčení aury
295
328
Léčivá síla aury
Léčivá síla aury
259
288