Celková cena:
0
Elementární bytosti - Marko PogačnikElementární bytosti

-10%

Elementární bytosti

Paralelní světy kolem nás.
celý popis »
Prodejní cena se slevou
na prodejně
288
na eshopu
259
skladem
Popis

Jsou vodní žínky, skřítkové či víly pouze fiktivní postavy z pohádek, nebo reálné bytosti žijící v paralelních světech? Slovinský výtvarník, sochař a krajinný léčitel v této pozoruhodné knížce seznamuje s vlastními praktickými zkušenostmi se světem těchto elementárních tvor a podává četná svědectví o jejich působení na náš život, jejich energetických i jiných vlivech na naše prostředí i o interakcích mezi našimi světy.

Elementární bytosti představují výrazový projev emocionální roviny země. Tam, kde lidská řeč nedokáže dostatečně zprostředkovat skrytý náboj, pokusil se jej autor vyjádřit svými kresbami. Čerpal tak z jedinečné estetiky elementárního světa, který sám o sobě nezná žádné fyzické tvary, v lidském vědomí však může teprve tehdy najít své místo, vezme-li na sebe určitou podobu...
Autorovi se tak podařilo jedinečným způsobem vystihnout tvářnost neviditelných dimenzí krajiny v jejich celistvosti. Vyprázdněné pojmy starých mýtů a legend naplňuje novým životem a snaží se přiblížit reálnou funkci těchto bytostí. Kniha není pouze poutavým čtením o neviditelném a tušeném, ale především pobídkou a inspirací k novému vnímání našeho vnějšího prostředí a vlastním prožitkům s jeho přepestrou mluvou. (emocionální úroveň Země)

Rozměry:
12 × 20 cm
Nakladatelsví:
Dobra & Fontána
Vazba:
brožovaná
Počet stran:
288 stran
Rok vydání:
1999

DOPORUČUJEME

Elfové, hobiti, trpaslíci a mýty - Andrea Čudrnáková
Elfové, hobiti, trpaslíci a mýty
268
298
Jak se setkat s vílami - Anna Franklin
Jak se setkat s vílami
214
238
Kniha elfů a víl - Ditte a Giovanni Bandini
Kniha elfů a víl
214
238