...a do školy jsem nikdy nechodil

Kód: 946256.01
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Stern André
365 Kč –9 %
...a do školy jsem nikdy nechodil
365 Kč –9 % 329 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Inspirativní příběh štastného dítěte, které mělo neobvyklé dětství a objevilo v něm své výjimečné nadání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Dobrý den, jmenuji se André, jsem chlapec, nejím bonbóny a nechodím do školy!“ Touto větou se autor v dětství představoval dospělým, kteří se divili, jak to, že jej vidí volně běhat v době, kdy ostatní děti sedí ve školních třídách. Poslední část věty se vždy postarala o rozruch – a působí ho vlastně dodnes.

Kniha se nepokouší kritizovat školství. Jen popisuje, jak se André ve vší svobodě věnoval matematice a technice, a zároveň tancování, literatuře, stavbě kytar, cizím jazykům a mnohému dalšímu. Bez povinnosti. Děti se učí přirozeně rády, vlastně se ani nemohou něčemu neučit.

André bez školy nevyrostl v hlupáka, nevzdělance ani asociála. Jeho mládí bylo bohaté na intenzívní zážitky, a přesto bez stresu, soupeření, tlaku na výkon a honby za dobrými známkami. V Evropě se dnes vede debata, zda školní systém naše děti pomyslně nesvazuje do kazajky, která je jim většinou příliš těsná a může dokonce vést k jejich nemocem. Do této debaty vnáší Andrého kniha nedogmatický pohled. Neobsahuje žádný patentovaný návod, nýbrž zcela osobní příběh šťastného dítěte, které mohlo nerušeně objevovat a rozvíjet vlastní talenty, a nakonec vyrůst v široce vzdělaného, tvořivého a úspěšného muže, kterým dnes André je.

Pokud si kladete otázku, zda je školní docházka pro vaše děti nezbytná, seznamte se s tímto skutečným příběhem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Stern André
Nakladatelství: Bohemia Books
Rok vydání: 2023
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 173 stran

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: