Unakit - Buddha náramek

Kód: 531101.01
Neohodnoceno
Značka: Neuvedeno
181 Kč
Skladem (> 5 ks)
Buddhův náramek z kuliček unakitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buddhovy energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů + 1 kámen vetší, takzvaný Mistrovský kámen, který je zakončuje. Jsou navlékané na gumičce. Buddhovy náramky docilují úspěchy společně se svým nositelem, stejně jako jiné amulety.

Unakit dokáže uvést do rovnováhy fyzickou i psychickou stránku a propojit city a duchovno. Je vhodný k meditacím a pomáhá při snění. Umožňuje poznat naše vnitřní stará zranění, vše špatné vyplavuje na povrch a pomáhá rozpustit. Dokáže eliminovat škodlivé záření elektrických  spotřeičů a přístrojů. Dodává odvahu a schopnost hovořit na veřejnosti. Pomáhá při rekonvalescenci, podporuje uzdravování reprodukčního systému, růst vlasů, regulovat tělesnou hmotnost, odbourávat stres, správnou funkci srdce a plic a podporuje správný chod těhotenství.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: