Tyrkys rekonstruovaný - Buddha náramek

Kód: 420590.01
Neohodnoceno
Značka: Neuvedeno
171 Kč
Skladem (> 5 ks)
Buddhův náramek z kuliček tyrkysu rekonstruovaného, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Tyrkys rekonstruovaný je ochranným a očistným kamenem, obnovuje a udržuje rovnováhu (stabilizuje také proměnlivé nálady a uklidňuje), podporuje komunikační schopnosti, pomáhá k seberealizaci a nalezení řešení problému. Pomáhá také při vyčerpání, depresích a strachu. Blahodárně působí na oblast očí a uší a zlepšuje funkci imunitního systému, regeneraci tkání a při odkyselování organismu (je účinný proti pálení žáhy). Účinný je také při onemocnění krku, mandlí, zánětech horních cest dýchacích a alergii, plicních onemocněních a bronchitidě. Fotografie je ilustrační, odstín kamenů se může lehce lišit.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: