Sada šperků křišťál

Kód: 412287.01
Neohodnoceno
500 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Křišťálové náušnice s přívěskem na krk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Léčivé šperky z polodrahokamů, které umí podpořit hojení ran, léčbu nemocí, rekonvalescenci, ale také nám mohou pomoci se chránit a to nejen před nemocemi.

Každý kámen má své osobité a výjimečné poslání - můžeme využít jeho síly pro podporu či získání zdraví, určitých vlastností či postojů. V naší kolekci Vám představujeme polodrahokamy, které si můžete vybrat: doporučujeme podle vlastní intuice, podle znamení zvěrokruhu, či barevného vlivu kamene, ale také podle energetických center neboli čaker v našem těle.

KŘIŠŤÁL - PROČIŠŤUJE ORGANISMUS I DUŠEVNÍ POCHODY, PODPORUJE PRAVDU.

Kříšťál je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu. Vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze smyslí. Uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly. Křišťál očistíte pod vlažnou vodou a nabíjíte na přímém slunci.

Vliv na čakry: korunní a pro vedlejší čakru centra rukou (středy dlaní)


Délka náušnice i s háčkem: cca 3 cm

Průměr: cca 1,5 cm

Délka přívěšku s háčkem: cca 2,5 cm

Průměr cca: 1,5 cm

Sadu dodáváme v dárkové krabičce.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: