Nefrit - Buddha náramek

Kód: 420594.01
Neohodnoceno
Značka: Neuvedeno
207 Kč
Skladem (> 5 ks)
Buddhův náramek z kuliček nefritu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Nefrit se v přírodě vyskytuje v různých odstínech zelené barvy, v naší nabídce naleznete tmavě zelený. V dávných dobách byl velmi oblíbený zejména v Číně, kde z něj lidé vyráběli poháry k pití, neboť se věřilo, že pití nápoje z nefritové nádoby uzdravuje. Jeho název však pochází z řečtiny a v překladu znamená „ledvinový kámen“. Toto přízvisko si získal patrně proto, že se tvrdilo, že dokáže léčit ledvinové kameny. Uvolňuje napětí, zabraňuje agresivitě, mírní žal, bolest a smutek, pomáhá nevzdávat se a nepropadat beznadějím, podporuje rychlé a nutné rozhodování a bystrý úsudek. V rovině těla pomáhá léčit záněty a podporuje funkci ledvin a močového měchýře. Stimuluje funkci srdce, napomáhá organismu při očiště od zplodin a jedů, podporuje funkci střev. Voda z něj pomáhá proti zácpě a nadýmání, odvodňování organismu.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: