Měsíční kámen bílý - náramek kuličky

Kód: 412941.01
Neohodnoceno
Značka: Neuvedeno
351 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z kuliček bílého měsíčního kamene na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky vyrobené z drahých kamenů. Korálky z kamene jsou navlečeny na gumičce, náramky se tedy hodí pro menší i větší velikosti zápěstí.

Měsíční kámen je velmi mocný kámen obdařený silou Měsíce a jeho síla je nejvyšší právě při úplňku. A stejně jako luna je navázán na ženský archetyp. Protože i luna je spojena s tajemnem, emocemi a mystičnem, tento kámen prohlubuje naši intuici, pomáhá při věštění a čarování. Zároveň přitahuje lásku a pomáhá při řešení partnerských problémů. Uklidňuje rozbouřené emoce, hyperaktivitu a přílišné citové projevy a reakce. Je tedy vhodný pro nalezení duševní rovnováhy. Jeho uklidňující energie je vhodná i pro klidný spánek - měsíční kámen můžete dát před spaním pod polštář. Ve fyzické rovině pomáhá pročistit lymfatický systém, harmonizovat oblast zažívacího traktu, uzdravovat reprodukční orgány, zmírnit bolestivou menstruaci a poradí si i s hormonální nerovnováhou. Podporuje také detoxikaci a léčbu kožních a očních onemocnění.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: