Aqua aura - náramek mini kuličky

Kód: 930739.01
Neohodnoceno
Značka: Neuvedeno
194 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Náramek z malých kuliček aqua aura křišťálu na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramky vyrobené z drahých kamenů. Korálky z kamene jsou navlečeny na gumičce, náramky se tedy hodí pro menší i větší velikosti zápěstí.

Aqua aura má zklidňující vliv na emoce, pomáhá uvolnit negativitu a zbavit se stresu, posiluje sebedůvěru a sebeúctu. Stimuluje a harmonizuje krční čakru - posiluje tedy schopnost vyjádřování a komunikace. Tento druh křišťálu aktivuje duševní energii, uvolňuje vazby na minulost, vytváří prostor pro něco nového a pomáhá nám k realizaci našich plánů. Je vhodný jako ochranný amulet proti psychickým i magickým útokům. Pomáhá také při meditaci, neboť posiluje pocit míru a bezpečí. Aqua aura křišťál využívá vodní energii, energii a sílu klidu a celkovou očistu. Ve fyzické rovině jej lze použít jako podporu u léčby onemocnění imunitního systému a psychiky.

 

Velikost kuliček: cca 4 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoliv o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě výskytu příznaků jakéhokoliv onemocnění vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: