Amazonit - Buddha náramek

Kód: 400782.01
Neohodnoceno
Značka: Neuvedeno
207 Kč
Skladem (3 ks)
Buddhův náramek z kuliček amazonitu, navlečených na gumičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetické náramky mají na základě svého buddhistického původu 21 kamenů, plus jeden poněkud větší, mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši.

Amazonit, tzv. „kámen odvahy a pravdy“, může svým vzhledem připomínat průzračnou vodu, čímž navozuje klid, pocit bezpečí, nastoluje rovnováhu a harmonii (vyrovnává mužskou a ženskou energii). Je vhodný ke hledání sebe sama, k objevení vlastní pravdy a k překonání strachu a překážek. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity (a zároveň nesoudit druhé a plně je respektovat), stanovit hranice a sebekázeň. Jeho síla tkví i v rozptylování a rozpouštění negativních vibrací (pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub) a bloků a také strachů. Harmonizuje srdeční a krční čakru, proto je hojně využíván k posílení komunikace. Mnohé dávné kultury jej používaly např. v Egyptě či Indii, kde byl symbolem prosperity a sloužil také jako dekorativní prvek budov. Ve fyzické rovině velmi příznivě ovlivňuje nervový systém, pomáhá při léčbě osteoporózy, zubních kazů a při nerovnováhách metabolismu.

 

Velikost kuliček: cca 8 mm

Protože každý kámen je originál, může se náramek v některých detailech a odstínech od fotografie lišit.

 

Upozornění: Uvedené údaje o léčivých vlastnostech minerálů jsou pouze informativní a jsou čerpány ze známých publikací a zdrojů. Jedná se o rady a tipy, jak tímto alternativním způsobem podpořit léčbu, nikoli o návod, jak klasickou léčbu a užívání léčivých přípravků nahradit. V případě objevení příznaků jakékoliv nemoci vždy nejprve vyhledejte svého lékaře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: