Výsevní dny podle Marie Thunové® 2021

Kód: 938255.01
Tip
Neohodnoceno
89 Kč
Skladem (> 5 ks)

Kalendář konstelací pro zahrádkáře a zemědělce. Práce na zahradě i na poli podle přírodních kosmických rytmů. Příznivé dny pro včelaře v roce 2021.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V již 59. vydání Výsevních dnů podle Marie Thunové®  se věnujeme proměně, kterou tento kalenář v příštích letech projde. Důvodem je především generační výměna v redakci Výsevních dnů. Dále v publikaci vysvětlujeme rozdíl mezi květovým působením vyvolaným Měsícem v odzemí (Ag) a Měsícem nacházejícím se před vzdušně-světelnými souhvězdími. Kromě toho se letos opět blíže zabíváme tím, které práce se včelstvem je nejlepší provádět v tu kterou dobu. A nakonec se v textu  Marie Thunové® můžete pohroužit do jejích myšlenek a zkušeností s biodynamickým preparátem křemenáček.

Samozřejmě zde také najdete každoroční doporučení pro zahrádkáře, zahradníky, zemědělce a vinaře, stejně jako příznivé dny pro práce se včelami.

Přejeme tedy všem čtenářům hodně úspěchů a radosti s letošními Výsevními dny podle Marie Thunové®, ať už je budou používat v jakékoli pracovní oblasti

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře a diáře
Nakladatelsví: Pro-bio
Počet stran: 68 stran
Rok vydání: 2020
Rozměry: 14,7 x 21 cm
Vazba: brožovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: