Kalendář akcí I. P. Pavlova
Měsíční přehled
Měsíční přehled
Rozšířený přehled
Rozšířený přehled
Týdenní přehled
Týdenní přehled
Denní přehled
Denní přehled
Kategorie
Kategorie
Hledej
Hledej
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Přednášková místnost Úterý, Září 27, 2016
 Srpen 2016Září 2016Říjen 2016
Čtvrtek, Září 01, 2016
PŘEDNÁŠKA: Čas Panny: sebeléčba (A. Zaurak) ( 18:00 - 20:00 )

ČAS PANNY: SEBELÉČBA

 

Nastal čas zabydlet se ve svém těle, vnímat jeho potřeby, rozpomenout se na vrozenou schopnost regenerace a sebeuzdravení, znovu-scelení. Nechte se inspirovat jednoduchými vizualizačními, dechovými, meditačními technikami, které můžete praktikovat kdykoliv a kdekoliv…Stačí jen rozhodnout se BÝT ZDRAVÝ, BÝT ZDRAVÁ…

 

Vstupné: 100,-

Rezervace: Alita Zaurak, tel.: 603 366 249, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Pátek, Září 02, 2016
Čakrová harmonizující meditace (D. Junková) ( 18:00 - 20:00 )

Čakrová harmonizující meditace

 

Volný cyklus oblíbených a prakticky zaměřených podvečerních setkání k (čakrové, harmonizující, vedené) meditaci. V první meditaci harmonizujeme a aktivujeme všech sedm základních energetických center fyzického těla. V druhé části večera se věnujeme konkrétní čakře a jejímu potenciálu, aktuálním tématům, Vašim otázkám a odpovědím, popř. metodou EFT - Emotional Freedom Techniques podpoříme tento proces. Další vědecky podložené přínosy meditace: zlepšení zdraví a schopnosti koncentrace, větší spokojenost v životě, posílení paměti, zlepšení sociálních kontaktů, snížení stresu atd.

 

Vstupné: 150,- Kč

Kontakt: Rezervace, prosím, emailem na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , popř. SMS na 777038171.

 

O lektorce:

Dana Junková. V současné době působí jako vysokoškolská pedagožka a ve volném čase se věnuje individuálním konzultacím a vede skupinové meditace a semináře. Základem její práce jsou metody: EFT (Techniky emoční svobody), Matrix Reimprinting a meditace.

Motto: „Myšlenka je příčina, zkušenost je následek. Pokud nejsme spokojeni s výsledky svého života, musíme změnit způsob svého myšlení. Změna, po které ve skutečnosti toužíme, se může uskutečnit jen v naší hlavě. Naším uzdravením se uzdraví i svět.“

Marianne Williamson, Návrat k lásce
Pondělí, Září 05, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková FIngerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pondělní kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena celého kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.

 
Úterý, Září 06, 2016
Základy Tao technik systém Mantaka Chia (T. Filippová) ( 18:00 - 20:00 )

Základy Tao technik systém Mantaka Chia

 

Pořadatelem přednášky je Tao Centrum www.taocentrum.cz

Pražské Tao Centrum se řídí systémem Mantaka Chia a má instruktory s mezinárodní certifikací v systému „Ozdravující Tao“, Thajsko.

Mantak Chia je autorem více než 40 knih a zakladatelem systému „Ozdravující Tao“, (The Healing Tao) vyučuje a praktikuje taoistická umění, od léčení po tai chi, nabízející pomoc v oblastech od vyrovnání stresu až k nesmrtelnosti. Knihy v češtině od Mantaka Chia jsou „Tan Tchien Čchi Kung“, Čchi-kung - Železné košile „Taoistická cesta omlazení“, „Nej-kung – Cvičení pro zdravé šlachy a klouby“, „Rozvíjení mužské sexuální energie“, Léčivá láska I. , apod.

 

Taoistické meditace jsou výjimečné a velmi prospěšné tím, že jsou aktivní. V průběhu Tao meditace a cvičeni Čchi kung, Nej kung, Taj chi se učíte energii ovládat, aktivovat, směrovat, a ukládat. Tao techniky jsou zaměřené na podporu zdraví, uchování mládí a dlouhověkost.

Základem zdraví, mládí a dlouhověkost je duch neboli vědomi. Probuzení ducha umožňuje vědomě řídit tvorbu své vlastní každodenní reality a udržovat v harmonickém stavu svou fyzickou schránku po nekonečně dlouhou dobu.

Lidské vědomí spojuje fyzickou a jemnohmotnou úroveň člověka do jediného celku. Vědomí odpovídá za fyzické a psychické zdraví člověka, řídí regenerační procesy v organizmu, ovlivňuje délku života.  Vědomí se "procvičuje" pomocí Tao meditace. Stav rozšířeného vědomí je logickým výsledkem meditačního procesu.

 

Na přednášce se dozvíte: 

 • O podstatě Taoistické meditace a cvičení Čchi kung 
 • O cvičení Nej kung - techniky omlazování kostní dřeně
 • Jak se napojovat na nekonečné zdroje energie
 • Jak se zbavit emočních bloku pomoci technik Tao
 • Jak změnit své vibrační charakteristiky
 • Proč je nezbytné aktivovat sexuální energii
 • Taoistický pohled na nesmrtelnost - mýtus nebo realita
 • O aplikace taoistických principů v každodenním životě
 • Dozvíte se, jak transformovat negativní emoce v léčivou životní sílu, pomocí Tao technik
 • Jak udržovat svá těla ve zdraví a vitalitě pomocí účinných Taoistických cvičení a meditací.
 • Naučíte se základní Taoistický postoj a techniku dýchání, vyzkoušíte si cvičení a meditaci.
 • Dozvíte se o podstatě pokročilých Taoistických cvičení a meditací, seznámíte se z vyššími úrovněmi Tao technik. 

 


 

Vstupné: 150 Kč

Rezervace: přes formulář na www.taocentrum.cz , na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , přes telefon: +420724148779


O lektorovi:

Přednášku vede zakladatelka Tao Centra, autorka knihy „Pět pokladů“, instruktorka mezinárodního Tao systému Mantaka Chia „Ozdravující Tao“ – ing.Tatiana Filippova.

 


 

 
Čtvrtek, Září 08, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné čtvrteční kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.
Pátek, Září 09, 2016
PŘEDNÁŠKA: Mimotělní zážitky jako součást rozšířeného holografického vědomí (J.Sellers) ( 18:00 - 20:00 )

Mimotělní zážitky jako součást rozšířeného holografického vědomí

 

Umíte si představit, že se v noci vzbudíte a díváte se ze stropu na vlastní tělo ležící na posteli? Pokud ne, přijďte na přednášku Julii (Džuli) Sellers, která Vám o mimotělní zážitcích popovídá detailně.

Vstupné: 300 Kč. V ceně je zahrnuta zdarma knížka lektorky Julii Sellers pod názvem " Viděl jsem to zítra" s osobním věnováním a podpisem autorky.

Rezarvace: julia.sellers@julia.sellers , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


 

Vedeli ste,

 • že Hitler nespáchal sebevraždu, ale zomrel prirodzenou smrťou pod iným menom oveľa neskor?
 • že Elvis Presley nezahynul v roku 1977 na zástavu srdca, ale bol unesený?
 • že na Marse sú pyramídy a na Mesiaci budú v budúcnosti farmaceutické závody?

O týchto, ale aj iných veciach, nad ktorými ľudia neveriaco krútia hlavou, príde porozprávať Julia Sellers, autorka knižnej novinky Videl som to zajtra. Autorka prinesie informácie z prvej ruky od človeka, ktorý máva mimotelové zážitky od útleho detstva a na svojich cestách mimo tela je schopný vidieť to, čo ľudské oko vo fyzickom tele zachytiť nedokáže.

Predstavte si, že sa v noci zobudíte zo sna a vidíte ako sa dívate na Vaše vlastné telo, ktoré leží pod Vami na posteli. Najskôr nechápete, že telo je Vaše a Vy sa naň dívate zhora, teda z plafóna. Takouto, ale aj inými formami sa prejavuje tzv. mimotelový zážitok „out of body experience“.

 

Na prednáške sa okrem toho, čo všetko sa dá vidieť mimo tela, dozviete o nasledovných témach:

 • Vedecké teórie vysvetľujúce podstatu mimotelových zážitkov.
 • Čo všetko sa dá mimo tela vidieť, úryvky z denníka lektorky o potulkách a výstupoch mimo tela.
 • Sú mimotelové zážitky nebezpečné a dajú sa naučiť?
 • Využitie mimotelových zážitkov pre širšie dobro.
 • Zneužitie mimotelových zážitkov na špionáž.
 • Mimotelové zážitky, telepatia a jasnozrivosť.
 • Diaľkové nazeranie „Remote viewing“ ako nová vedná disciplína založená na mimozmyslovom vnímaní.
 • Ako sa dajú mimotelové zážitky využiť v diaľkovom nazeraní.
 • Zákony hmoty a antihmoty.
 • Bioenergia, biofotóny, voľná energia, bod nula, éterické pole.
 • Diaľkové nazeranie „Remote viewing“ ako nová vedná disciplína založená na mimozmyslovom vnímaní.
 • Mimotelové zážitky a zážitky blízko smrti.
 • Výskum mimotelových zážitkov a zážitkov blízko smrti v USA.
 • Jasnovideckí detektívi a ich využitie.
 • Vibračno oscilačné procesy a ich vzájomné prepojenie.
 • Expanznokontrakčné pohyby ako základné atribúty fungovania hmoty.
 • Prítomnosť, minulosť a budúcnosť existujú v jednom momente.
 • Všefrekvencia tkz. nezištnej lásky.
 • Dosiahnutie čo najvyššieho stupňa nezištnej lásky ako podstata života na našej planéte.
 • Voľná energia „free energy“, skalárna energia, kvantová fyzika, studená fúzia, rezonačná kavitácia.
 • Veda a náboženstvo je vyjadrenie tej istej pravdy, len v inej forme.
 • sú mimotelové zážitky nebezpečné a dajú sa naučiť?
 • Využitie mimotelových zážitkov pre širšie dobro, zneužitie mimotelových zážitkov na špionáž.
 • Mimotelové zážitky, telepatia a jasnozrivosť.
 • Je nebezpečné ovplyvňovať budúcnosť na kvantovej úrovni?
 • Prítomnosť, minulosť a budúcnosť existujú v jednom momente.
 • Človek ako pyramída, vyžarovanie biofotónov z ľudského tela do prostredia a ich účinok.
 • Posmrtný život existuje.
 • Hypnagogia, lucídne snenie, bilokácia, anomálna kognícia, aplikovaná. prekognícia, zdieľaná smrť/shared dying.
 • Bioenergia, rezonancia.
 • Zákony hmoty, antihmoty.
 • Všefrekvencia nezištnej lásky a ich účinky na ľudské telo.
 • Voľná energia „free energy“, skalárna energia.
 • Zvuk a svetlo ako vibrácia a oscilácia a ich vzťah a vzájomné pôsobenie.
 • City a pocity, nie emócie a myšlienky, sú stavebnou jednotkou materializácie a zhmotňovania.
 • Prečo liečenie svetlom niekedy nepomáha, ale liečenie zvukom ako základným atribútom citu a a pocitu áno.
 • Tichý zvuk ako základný atribút citu je liečivý.
 • Americký americký výskum kontaktov s mimozemskými civilizáciami a inteligenciami a tkz. Kontaktéri.

 

Praktické ukážky a cvičenia:

 • Dýchanie bruchom -praktické ukážky, trénovanie.
 • Dýchanie striedavo pravou a ľavou nosnou dierkou, praktické ukážky, trénovanie.
 • Nádych, zadržanie dychu, projekcia myšlienky precítenej na úrovni citu, (aka srdcovej čakry), následný prudký výdych nosom-ústami ako základ materializácie a zhmotnenia.
 • City ako základ práce s kyvadlom akéhokoľvek druhu (retiazky, ktorú nosíte na krku alebo vlastný, prsteň zavesený na vlastnom vlase), praktické ukážky.
 • Lotus seat, tkz. sed jogínov vo forme lotusu ako tvarový žiarič ovplyvňujúci prostredie vrátane ľudí.
 • plus mnohé ďaľšie témy

 

Na prednáške si budete môcť zakúpiť aj knižnú prvotinu autorky “Videl som to zajtra” s osobným venovaním a podpisom.

 

 


mimotelnizazitkyJuliaSellers992016 2

Lektorka: JÚLIA DŽULI SELLERS

www.juliasellers.sk

Má americké a slovenské občianstvo.
Zažila prvý mimotelový zážitok v roku 1995. Odvtedy tejto problematike venuje všetok svoj voľný čas.
Po vydaní knižnej novinky o mimotelových zážitkoch pod názvom Videl som to zajtra, autorka o tomto fenoméne aktívne prednáša na Slovensku aj v zahraničí. Prináša tak svedectvo z prvej ruky o tom, čo znamená nachádzať sa a existovať, ale hlavne fungovať mimo tela, ako aj aký majú mimotelové zážitky prínos, na čo všetko slúžia, či sa dajú aktívne naučiť a ako z nich urobiť súčasť nášho každodenného života.

 


Je členkou nasledujúcich organizácií v USA:

 • Americké centrum pre integráciu žážitkov duchovnej transformácie
 • Akadémia pre štúdium duchovna a vedomia
 • Projekt aplikovanej jasnozrivosti
 • Spoločnosť pre vedecké skúmanie
 • Asociácia pre zhromažďovanie dôkazov o posmrtnom živote
 • Asociácia transkomunikácie

Spoločne s viac ako 200 vedcami, filozofmi a lektormi z celého sveta je signatárkou dokumentu "Manifest vedy založenej na post-materializme", ktorý bol vydaný na medzinárodnom samite o postmaterialistickej vede, duchovných vedách a spoločnosti vo februári 2014 v Arizone (U.S.A.)

 

Participovala v nasledovných výskumoch mimotelových a duchovno transformačných zážitkov:

 • Výskum fenomenologických charakteristík mimotelových zážitkov.
 • Univerzita NottinghamTrent, Veľká Británia
 • Výskum následkov transformačných a transcendentálnych zážitkov (paranormálne, duchovné a mystické zážitky) a skúmanie vplyvov nezvyčajných transcendentálnych zážitkov s použitím Jungovej typológie.
 • Kalifornský inštitút integrálnych štúdií, Austrália
 • Katedra integrálnej a transpersonálnej psychógie
 • Výskum zážitkov s mimozemskými civilizáciami a mimoľudskými inteligenciami. Nadácia FREE, USA.

 

Aktívne spolupracuje s americkou nadáciou FREE, ktorej zakladateľom bol americký astronaut Edgar Mitchell, ktorý počas misie Apollo 14 pracoval na povrchu Mesiaca. Nadácia skúma mimozemské a mimodimenziálne civilizácie a ich kontakty s našou planétou.

Je členkou amerických fórumov a komunít združujúcich členov, ktorí sa zaoberajú mimotelovými zážitkami, zážitkami blízko smrti a duchovno transformačnými zážitkami.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit
Pondělí, Září 12, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková FIngerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pondělní kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena celého kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.

 
PŘEDNÁŠKA: Tajemství skrytá v našich slovech, (H. Kurzweilová) ( 18:00 - 20:00 )

TAJEMSTVÍ SKRYTÁ V NAŠICH SLOVECH

 

Smyslem naší řeči je navzájem nás propojit, usnadnit vzájemné porozumění, vytvářet zdravé vztahy a směřovat k životní harmonii. Pokud s vámi toto moje přesvědčení souzní, čtěte prosím dál.

Způsob, jakým běžně komunikujeme, vede často k opačnému výsledku. Denně se můžeme setkat s celou škálou potíží od malých nedorozumění až po zásadní chronické konflikty, které uzavírají vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi životními nebo pracovními partnery nebo mezi přáteli. To není stav, který by mne těšil a věřím, že ani vy se z něj neradujete.

Proto vás chci pozvat do světa, který se skrývá za našimi slovy. Teprve tam pochopíme co a jak změnit, aby nás řeč opravdu propojovala, sbližovala, pomáhala vytvářet zdravé vztahy a naladit život do pohody. Chci vám ukázat, jaké dobrodružství skýtá naše běžná mluva.

Setkání je určené všem, kteří chtějí

 • Doopravdy porozumět sobě i druhým

     Svým dětem o Rodičům o Kolegům o Šéfům o Přátelům

 • Naladit vztahy do pohody
 • Pochopit podstatu konfliktů a nalézt v nich příležitost pro posílení vztahů
 • Objevovat tajemství naší komunikace
 • Vážit si sebe i druhých
 • Mít rádi sebe i druhé
 • Žít na plno svou vlastní hodnotu

A spoustu dalších věcí

Tento workshop představuje první seznámení s konceptem Nenásilné komunikace (NVC, Nonviolent Communication).

Je pozvánkou k nahlédnutí do magického světa potřeb, v němž se všichni potkáváme a v němž si dokážeme velmi snadno porozumět. Nedávno jsem se o kouzelném vlivu jazyka potřeb přesvědčila sama. Můžete si o tom přečíst v článku Zázrak porozumění. http://www.kurzweilova.cz/zazrak-porozumeni

Co potřebujete?

Dát svému analytickému myšlení a logice na pár hodin volno

Namasírovat svoje vnímání

Oživit v sobě dětskou radost z objevování nových světů

Vzít s sebou dobrou náladu

Budeme si povídat, sdílet, vnímat, prožívat a hlavně si užívat nádherné dobrodružství našich životních příběhů a zkušeností. Vše v bezpečí a pokojné atmosféře bez soudů a kritiky.

Těším se na vás

Helena

 

Vstupné: 300

Rezervace: http://www.jklimesova.cz/akce/tajemstvi-skryta-v-nasich-slovech-vecerni-workshop-10/

Dotazy na organizátorku: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 732 552 575

 
Úterý, Září 13, 2016
PŘEDNÁŠKA: Vědomí vlastní hodnoty – práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING (V. Štěpánková) ( 18:00 - 20:00 )

Vědomí vlastní hodnoty – práce s přesvědčeními metodou THETAHEALING® (theta léčení)

 

Sebehodnota má dopad na naše vnitřní pocity, ovlivňuje veškeré naše jednání. Společně nalezneme a odstraníme některé programy, které blokují vědomí vlastní hodnoty, a tím i náš spokojený a naplněný život.

Člověk je tím, v co věří. (A. P. Čechov; ruský dramatik a prozaik; 1860-1904) 

To, jak o sobě smýšlíme, ovlivňuje nejen naše chování, ale zejména naše vnímání druhými lidmi. Když sami sobě nevěříme, také naše okolí nám nedůvěřuje. Sebehodnota tak má dopad nejen na naše vnitřní pocity, ale ovlivňuje i veškeré naše jednání. V rámci setkání společně nalezneme a odstraníme některé programy, které blokují vědomí vlastní hodnoty, a tím i náš spokojený a naplněný život.

Doporučujeme, abyste si sebou na přednášku vzali lahev s vodou. Budeme testovat, zda máte určitá přesvědčení. Aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace.

 

THETAHEALING® je účinná metoda se statisíci praktiky po celém světě. THETAHEALING® má svůj název odvozen od theta frekvence mozkových vln. Tato velmi pomalá frekvence umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza a právě díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení.

THETAHEALING® skvěle funguje na nejrůznější problémy. Za většinou našich psychických, ale i fyzických problémů stojí programy, které vznikly na základě zkušeností, přesvědčení či traumat a jsou uchovány v našem podvědomí. Kromě odstraňování přesvědčení a programů, které nám neslouží, je velikou předností této metody naopak instalace pozitivních pocitů a programů.

Více informací včetně ohlasů na konzultace a kurzy je k dispozici www.thetahealing.cz.

 


 

Vstupné: 150 Kč

Rezervace: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 721 681 681(sms); www.thetahealing.cz


 

O lektorce:

Věra Štěpánková, jako správný blíženec v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. S metodou THETAHEALING® se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od Vianny Stibal, autorky metody, certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificate of Science.
Středa, Září 14, 2016
PŘEDNÁŠKA: Neptun v Rybach - Brána do ráje (nebo do šílenství) otevřená (T.Micić) ( 18:00 - 20:00 )

Neptun v Rybach - Brána do ráje (nebo do šílenství) otevřená

Seminář o hlubší dimenzi našeho bytí

Neptun se nachází ve znamení Ryb a je zřejmé, že se mezi lidmi projevuje silná touha po spáse. Citliví a meditativně založení lidé se budou těšit z přístupu do spirituálních dimenzí své existence, jiní se zas budou cítit stále více zmateni a dezorientováni.

Neptun, nebo Poseidon z řeckého panteonu, bůh oceánu a hloubek, stoupil do znamení Ryb a zůstane tam po celou řadu let. Jako vždy když se objeví ve vlastním znamení, přinese jakési nové duchovní hnutí a vyvolá nové kolektivní pocity. V tomto období není nijak snadné rozlišit mezi neurózami a psychózami na jedné straně a mystickými spirituálními extázemi, neboť když jsou všechny kanály směrem nahoru otevřené a hranice osobního Já se pozvolna stírají, slábne rozlišovací schopnost při posuzování matoucích zkušeností, jež zaplavují vědomí.

Každý z nás bude na tuto energii reagovat jinak, a jak - dozvíme se během semináře. Z vašeho osobního horoskopu se dále dozvíme, ve které oblasti života se nejvíce otevíráte inspiraci a kolektivním proudům, a jak tyto vrozené dispozice můžete využít ve svůj prospěch.

Upozornění pro účastníky:

Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu. Kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Z reakcí účastníků:

Milá Tanjo,

Dekuji za povzbuzení. Vaše slova mi akorát dodaly sílu ve správný čas. Věřím, že to tak mají i ostatní lidé. Renata

 

Vstupné: 200Kč

Rezervace: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel: 608 123 288, www.well-balanced.cz


Mgr. Tatjana Micić Ph.D, komparativní filolog a filozof; astro-psycholog a kouč

V současné době působí jako nezávislý lektor a „life coach“, také působí jako lektor a konzultant v oblasti psychologického Feng shui.

Pravidelně pořádá semináře a kurzy na téma osobního rozvoje převážně na základě astro-psychologie a mytologie. Také pořádá semináře a workshopy z oblasti Feng shui. Spolupracuje s Maitreou, domem osobního rozvoje.
Čtvrtek, Září 15, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné čtvrteční kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.
Rekonektivní léčení - rovnováha a integrita v životě (Skřivanová, Krejčí)) ( 17:30 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Rekonektivní léčení - rovnováha a integrita v životě

Iveta Skřivanová a Pavel Krejčí

 

Rekonektivní léčení umožňuje nastavit harmonii a rovnováhu našeho organismu na úrovni fyzické, mentální, emocionální i duchovní. Vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka. Je podloženo vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě.

 

Na prezentaci se dozvíte jak metoda funguje, základní filozofii a budete mít možnost si metodu osobně vyzkoušet. 

Vstupné: Benefiční akce- vstupné zdarma

Rezervace vstupenek: Vladimír Ekart: mobil: +420 777 702 313, email:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

O lektorovi:

Jmenuji se Vladimír Ekart a osobním rozvojem a prací s lidmi se zabývám přes 22 let.

Považuji sám sebe za velkého dobrodruha a každý okamžik mého života je pro mě výzvou posunout se zase dál a objevit další souvislosti, které k našemu životu patří.

Vždy jsem hodně experimentoval sám na sobě a zabýval jsem se různými metodami - některé z nich bych nazval duchovními a některé velmi pragmatickými a praktickými cestami a nástroji. Úspěšně na sobě testuji všechny metody, které s tím souvisí.

Osobně věřím, že jsme schopni žít spokojený a naplněný život. Zároveň věřím, že změna není jednoduchá, a že je dobré občas požádat o spolupráci při změně někoho, kdo je schopen to vnímat z nadhledu. Já sám jsem v životě spolupracoval s mnoha lidmi u nás i v zahraničí během svých změn.

Díky tomu jsem načerpal velké množství zkušeností, které dnes využívám při práci s dalšími lidmi.
Pátek, Září 16, 2016
*POZOR* ZRUŠENO* Rodinné konstelace (E. Veselská, K. Papíková) ( 17:00 - 20:00 )

Rodinné konstelace

 

Tato metoda je už celkem známá a v České republice používaná. Večerní setkání bude trvat přibližně tři hodiny. Nejdřív si vytvoříme kruh poznání, pak bude probíhat společná meditace pro posílení léčivé energie kruhu. Poté bude prostor pro sdílení témat a stavění konstelací. Půjdeme v souladu s energií kruhu, postavíme vše, co bude potřeba.

Tento večer je určen všem, kteří se chtějí skrze práci na sobě, posunout blíž ke své skutečné podstatě.

Těšíme se na vás, Kamila a Emma

 

Vstupné: 300,-Kč

Rezervace: Emma Veselská, tel.:776 72 92 01 
Pondělí, Září 19, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková FIngerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pondělní kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena celého kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.

 
MŮJ POTENCIÁL. Miniseminář meditace, EFT a intuitivní kresby (D. Junková) ( 18:00 - 19:50 )

MŮJ POTENCIÁL - Miniseminář meditace, EFT a intuitivní kresby

 

Volný cyklus intenzivních miniseminářů, kdy pomocí tří metod: meditace, EFT-techniky emoční svobody a intuitivní kresby se tentokrát společně zaměříme na téma „ZÓNA KOMFORTU - JINAK“; neboť, jak se zdá, příliš často trpíme iluzí, že nemáme svobodnou vůli či jinou možnost v životě…. Psací potřeby, pastelky a podložku na kreslení, prosím, s sebou :)

 

Vstupné: 200,- Kč

Kontakt: Rezervace, prosím, emailem na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , popř. SMS na 777038171.

 

O lektorce V současné době působí jako vysokoškolská pedagožka a ve volném čase se věnuje individuálním konzultacím a vede skupinové meditace a semináře. Základem její práce jsou metody: meditace, EFT (techniky emoční svobody) a Matrix Reimprinting.

Motto: „Myšlenka je příčina, zkušenost je následek. Pokud nejsme spokojeni s výsledky svého života, musíme změnit způsob svého myšlení. Změna, po které ve skutečnosti toužíme, se může uskutečnit jen v naší hlavě. Naším uzdravením se uzdraví i svět.“

Marianne Williamson, Návrat k lásce
Středa, Září 21, 2016
Měření aury (H. a J. Rakušanovi) ( 09:00 - 17:00 )
Měření aury
 
 
Měření trvá cca 30 minut, každý dostane 22 stran podrobného rozboru (reportu), cena je 700,-.
Rezervace na telefonu : 774 232 232 - Hana Rakušanová
 

Měření aury je diagnostická metoda, která popisuje náš okamžitý energetický stav. I když nás to ve školách neučili, ani se to zřejmě nechystají, je BIO energie naší součástí. Co jíme, jak smýšlíme, s jakým postojem pracujeme, to vše ovlivňuje naši energii. Ta je naší součástí. My tvoříme ji a ona tvoří nás.

Výsledkem měření je :

-základní barva aury (rodíme se s ní, je to naše "předurčení", dharma)

- stav čaker (jejich harmonie či neharmonie - nerovnováha, ukazuje naše bloky či naše nadměrné touhy)

- nabití, tedy potenciál čaker (to, co si skutečně do nich jsme ochotni pustit)

- nabití aury (přirovnáme jej k vnitřnímu stavu štěstí - být šťastný ve svém životě, udělat si ho podle svých představ, doma, v práci, v partnerství,..)

- graf JIN-JANG (vnitřní žena-muž, naše rovnováha dovnitř-ven, cítit-vyjádřit)

-graf emocí (potlačování či teatrálnost - výbušnost)

- podrobný popis osobních energií

a více..

 

Při práci s tímto nástrojem sebepoznání nás nejvíce zaujala symbolika naměřeného stavu čaker.

Čakry jsou energetická centra, která mají vztah k blízkým částem těla, k orgánům uloženým v blízkosti.

Souvisejí ale také s naším postojem k tématům jako hmota, tělo, peníze, kořeny, sex, tvorba, zdravé sebevědomí, láska, vyjadřování, komunikace, intuice, vedení a pod.

Zde vidíme největší potenciál tohoto diagnostického nástroje.

Samotná diagnostika ale nestačí. Je potřeba s ní i nějak naložit.

Nám se osvědčily terapie pomocí etikoterapie, arteterapie (automatická kresba, muzikoterapie, terapeutická kresba symbolů problému), kterými provázíme a rodinných konstelací, .

Ale cest k harmonii, zdraví, vnitřnímu pocitu štěstí – šťastnému životu je jistě mnoho.

Stačí si jen vybrat tu, která s vámi ladí nejvíce :-)!!

 

Bližší informace a objednávky na telefonu : 774 232 232, Hana Rakušanová.

HaJiRu Liberec, Růžodolská 148/9, Liberec 11

www.hajiru.cz 
Čtvrtek, Září 22, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné čtvrteční kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.
PŘEDNÁŠKA: Prožitkový Pastelový workshop (automatická kresba jako terapie), (J. Beranová) ( 17:00 - 20:00 )

PŘEDNÁŠKA: Prožitkový Pastelový workshop (automatická kresba jako terapie)

(Pastelky a bílé papíry s sebou!)

 

 

Na prvním večerním setkání z dvoudílného cyklu Pastelových workshopů se dozvíte vše kompletně o jedinečných možnostech spontánní kresby jako jednoduchého a bezbolestného nástroje k odstranění nežádoucích emocí, jako je strach, úzkost, vnitřní neklid a ztráta sebevědomí. Hudebně kresebnou meditací nastolíte rovnováhu ve svém základním systému čaker a s tím související problematiky v oblasti fyzického těla a emocionální roviny. V osvědčených základních metodách arteterapie si prakticky osvojíte, jak provést odblokaci a očistu s nastolením rovnováhy a pocitu bezpečí. Doporučím praktické techniky a každému z účastníků vytestuji energetický potenciál v čakrové rovině ZEMĚ, ČLOVĚK a NEBE.  Začneme vždy spontánní kresbou duše v přítomném okamžiku a vyzkoušíte si také prožitek při kresbě společných mandal k rovině ZEMĚ, ČLOVĚK a NEBE. Z tohoto úvodního setkání si každý účastník odnese kromě získané rovnováhy a vnitřního klidu i moji autorskou harmonizační pohlednici,  vytestovanou  ,,na míru“.

 

Vstupné: 200,-

Rezervace: Jarmila Beranová,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , +420 606 118 857, +420 261 226 474 (záznamník).

www.pastelovysvet.cz
Pátek, Září 23, 2016
PŘEDNÁŠKA: Čas Vah: mysterium vyrovnání (A. Zaurak) ( 18:00 - 20:00 )

ČAS VAH: MYSTERIUM VYROVNÁNÍ

 

V těchto dnech nám výjimečná astrologická konstelace umožňuje udělat skutečně velký krok směrem k uzdravení vztahu k sobě a tím i k druhým lidem. Vyrovnat se s tím, co bylo a s důvěrou se otevřít budoucnosti. Uvolněme se a nechme požehnání Jupitera ve Vahách proudit do našich srdcí, do našich těl, do našeho života…

Vstupné: 100,-

Rezervace: Alita Zaurak, tel.: 603 366 249, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Pondělí, Září 26, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková FIngerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pondělní kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena celého kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.

 
Společný zpěv manter (J. Mazánek) ( 19:30 - 21:00 )

Společný zpěv manter

 

Pravidelné setkávání se pod vedením učitele jógy a tantry, hudebníka Jiřího Mazánka.

Všichni se naučí správné zpívání tradičních indických manter, stejně tak i jejich recitaci. To vše je doprozeno výkladem o jejich významu a působení. Setkání má vždy atmosféru hlubokého ponoření se do sebe, meditace a míru.

Je možné si též zakoupit knihy a CD Jiřího Mazánka s mantrami.

Vstupné: 100,-
Úterý, Září 27, 2016
Rodinné konstelace (E. Veselská, K. Papíková) ( 17:00 - 20:00 )

Rodinné konstelace

 

Tato metoda je už celkem známá a v České republice používaná. Večerní setkání bude trvat přibližně tři hodiny. Nejdřív si vytvoříme kruh poznání, pak bude probíhat společná meditace pro posílení léčivé energie kruhu. Poté bude prostor pro sdílení témat a stavění konstelací. Půjdeme v souladu s energií kruhu, postavíme vše, co bude potřeba.

Tento večer je určen všem, kteří se chtějí skrze práci na sobě, posunout blíž ke své skutečné podstatě.

Těšíme se na vás, Kamila a Emma

Vstupné: 300,-Kč

Rezervace: Emma Veselská, tel.:776 72 92 01
Čtvrtek, Září 29, 2016
Pravidelné kurzy powerjógy (A. Maršíková Fingerhutová) ( 09:00 - 10:00 )

Pravidelné čtvrteční kurzy powerjógy

 

Začněte svůj den pravidelným cvičením powerjógy. Jak svůj den zahájíte, tak se bude vyvíjet a cvičení jógy je ten nejlepší začátek. Vyladíte pozitivně svou mysl a protáhnete své tělo. Cvičení je určeno pouze pro 5 účastníků z důvodu individuálního přístupu ke každému. Cvičení obsahuje 10 lekcí (jedna lekce v délce 60 minut – cena - 169,- Kč) Cena kurzu: 1690,- Kč. Hodiny jsou určeny i pro úplné začátečníky již od 15 let. S sebou si přineste pohodlné oblečení, podložky jsou zajištěny.

 

O lektorce:

Jmenuji se Alena Maršíková Fingerhutová. Jsem instruktorkou powerjógy. K józe jsem se dostala přibližně před sedmi lety, kdy jsem sama navštěvovala veřejné lekce powerjógy. Z lekcí jsem vždy odcházela plná energie a dobré nálady. Po nějakém čase jsem se rozhodla tuto radost a pocity předávat dále. Absolvovala jsem instruktorský kurzu powerjógy u Power Yoga Akademie Václava Krejčíka. Jóga se postupně stala neoddělitelnou součástí mého života. Je pro mne příjemné pozorovat, jak toto cvičení prospívá nejen tělesné, ale také psychické stránce mé i mým klientům. Více o lektorce a józe na www.amfia.cz

 

Na kurz je nutné nahlášení účasti předem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. 728 646 617. Kurz se platí na první hodině.
PŘEDNÁŠKA: Otevření mysli svému Andělu strážnému (J. Koubková) ( 18:00 - 20:00 )

Otevření mysli svému Andělu strážnému

 

Při otevření mysli umožňujete svému Andělu strážnému aby chránil vaši mysl před myšlenkami, které vy sám nevytváříte umožnil vám tak slyšet svou intuice, která pramení z vaší duše a vy se mohli rozhodovat na základě svého a pouze svého rozhodnutí.

Na každého člověka je činěn tlak. Ať již vědomý či nevědomý. Je to tlak, jak se obecně říká, okolí nebo okolností. Člověk je tudíž pod velkým tlakem při svém rozhodování.

Otevřením mysli svému Andělu strážnému zamezí takovým rozhodnutím, která by pro člověka měla v budoucnosti neblahé následky. S pomocí svého Anděla strážného se člověk pak rozhoduje velmi správně a jeho rozhodnutí má velmi pozitivní vliv na jeho další život a v neposlední řadě i na jeho rodinu, přátele i kolegy v práci.

 

Vstupné: 90 Kč

Rezervace: Jaroslava Koubková 728 037 253 , m: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


O lektorce:

Lektorka sama intuitivně mluví se svým Andělem strážným, který ji velmi pozitivně ovlivňuje život a vede ji ke spokojenému životu již od svého dětství. Proto se rozhodla podělit se s těmi, kteří také hledají a přejí si spokojený život pro sebe a svou rodinu.
   
Přednášková místnost

Přihlášení