U Džoudyho
Měsíční přehled
Měsíční přehled
Rozšířený přehled
Rozšířený přehled
Týdenní přehled
Týdenní přehled
Denní přehled
Denní přehled
Kategorie
Kategorie
Hledej
Hledej
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Print
  Přednášky - prodejna

Kruhový tanec a zpěv

Dana Jirkalová

Kruhový tanec a zpěv. Srdce a hlas se nám otevírá, celá bytost se vylaďuje a osměluje. - Společný zpěv nás přivádí k naší nejhlubší podstatě. Celé tělo se zprůchodňuje rytmickým opakujícím se pohybem a přijímá vibrace vlastního hlasu a hlasů v kruhu. Jsme propojení se vším okolo nás. S tanečníkem vedle, s hudbou, s melodií, s kruhem, s univerzem.

Každý je vítán, protože jsme zde pro společný prožitek. Není třeba žádná předchozí zkušenost.


foto_jirkalovaLektor: Dana Jirkalová, 58, více než 9 let vede skupinky kruhových tanců, 15 let tančí kruhové tance s mnoha učiteli z celého světa v rámci Tanců univerzálního - všeobecného míru (Dances of Universal Peace), od r. 2010 je mezinárodně certifikovanou učitelkou těchto tanců a je oprávněna mít své žáky ve výcviku. Jejími učiteli jsou Wali a Arienne van der Zwanovi.

Díky dlouholeté zkušenosti a kontaktu s kruhovými tanci z mnoha různých kulturních a duchovních tradic se dostala zpět k tomu, co existovalo i v našich krajinách. Náš vlastní přírodní zpěv jako jedinečný neopakovatelný projev, zpěv a rituál kdysi a dnes. Inspirována lidovou tradicí Moravy.

Její programy jsou cestou přes naše tělo a hlas k naší duši, k našemu srdci. Tance nás vezou, vedou, unášejí. Přivádějí k meditaci a hlubokému sebe-uvědomění. Jsou časem pro klidné spočinutí, i pro bouřlivé a silné tady a teď v hlase a v těle – v oslavě. Celé se to děje s naladěním na skupinu a na každého v kruhu. A tak i ten nejslabší článek v ní může být výživou pro ostatní.

Tance univerzálního míru a jejich výcviky: první s německými učiteli Britou a Haukem v Nesměni v ČR; 7let pod vedením Wali a Arienne van der Zwan (mentoři); výcviky v Německu: Saadi– Neil Douglas Klotz a Gita van Onnen; Saul Barodowski, Sally a Prem a Shafia z Nového Zélandu, Timothy Dobson z Colorada.

Další absolvované víceleté výcviky: Gestalt-psychoterapie a psychosyntéza, krizová intervence, bioenergetika a práce s tělem, tantra a práce se sexualitou, šamanismus. Praxe v józe.

Datum: Úterý, Únor 05, 2013 - 19:30
Trvání: 2 Hodin
Kontakt info:
Email:

Kapacita sálu je limitována! * Využijte možnosti informací a rezervace vstupenek u přednášejících. Kontakt je vždy uveden u jednotlivých přednášek. /Vstup na přednášku v přednáškové místnosti je od 17:45 do 18:00, není-li uvedeno jinak./ /Vstup na večerní přednášku v dolních prostorách prodejny je od 19:15 do 19:30./ Dříve ani později není vstup možný.


Přihlášení