Celková cena:
0

Vítáme vás v našem internetovém obchodě!

V naší nabídce naleznete v tuto chvíli téměř 4,5 tisíce titulů knih, 3 tisíce titulů CD a DVD, 200 druhů vykládacích karet, deskové hry, obrázky, orientální zboží a potravinové doplňky. Nabídka Knih zahrnuje celou šíři knih pro váš rozvoj po všech stránkách - fyzické, duševní i duchovní, v Hudbě naleznete relaxační hudbu rozmanitých druhů, v Kartách a kartičkách malé i velké karty s různými způsoby výkladu a v Hrách deskové hry pro zábavu a zamyšlení.  Obrázky působí energeticky a léčivě. Orientální zboží bylo dovezeno z Nepálu a Indie. Potravinové doplňky z různých čistě přírodních zdrojů bez chemických příměsí.
V kategorii Čaje a čajové příslušenství naleznete širokou nabídku vážených čajů, které dodává Čajovna U Džoudyho, ale i originálních sáčkových čajů, čajové keramiky a příslušenství.
Dále v našem internetovém obchodu můžete zakoupit vonné tyčinky, vykuřovadla a stojánky, esoterické a léčebné pomůcky,  drahé kameny a šperky, meditační pomůcky (taburetky, meditační polštářky, klekátka),  solné lampy, produkty ze soli  a  další originální dárky.

Máme v plánu průběžně doplňovat obsah stávajících kategorií, ale také rozšířit e-shop o další druhy sortimentu. O všem Vás budeme na stránkách informovat v části Aktuality. Vše nově vložené zboží naleznete v části Nové zboží. O speciálních akcích, slevách v e-shopu Vás budeme informovat v části Akce.

Naším záměrem je mít zboží stále na skladě, nicméně může dojít k tomu, že se dané zboží doprodá před plánovanou objednávkou u dodavatele. Zákazník je vždy informován o tom, zda je zboží dostupné.

Budete-li mít jakýkoli dotaz nebo připomínku, neváhejte se na nás obrátit.

Přejeme vám příjemné nakupování!