Celková cena:
0

CENÍK
 Způsob dopravy Doprava  Dobírka
Osobní odběr - Praha 2 0 Kč 0 Kč
ČP - Balík DO RUKY  88 Kč  20 Kč
ČP - Balík NA POŠTU 88 Kč 20 Kč
PPL - Kurýrní služba v ČR 98 Kč 20 Kč
PPL - Kurýrní služba v SR 178 Kč 20 Kč
MESSENGER - Kurýrní služba po Praze 108 Kč 20 Kč
ZÁSILKOVNA - do 5 kg 58 Kč 20 Kč
ZÁSILKOVNA SR 78 Kč 20 Kč

 

Česká pošta Zakladni dvoubarevna varianta

Balík do RUKY

Expresní doručení zásilky do Vašich rukou. Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od expedice zboží.  V den expedice obdržíte e-mail nebo sms s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Pokud se stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím tohoto formuláře.
Při objednávce zboží nad 2000 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění:
V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2000 Kč- tedy s poštovným zdarma).

Balík na POŠTU

Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.
Expresní doručení zásilky na Vámi zvolenou poštu. Česká pošta doručí zásilku do 24 hodin od expedice na jednu z 2 700 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Zásilku si vyzvednete, kdy se to hodí Vám (v rámci otevírací doby dané ČP). Prostřednictvím SMS nebo e-mailu budete vědět kdy Vaše zásilka bude připravená k odběru na České poště.

Pokud se však stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím tohoto formuláře

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět odesílateli.
Při objednávce zboží nad 2000 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění:
V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2000 Kč- tedy s poštovným zdarma).


Logo ppl

PPL - kurýrní služba

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti PPL po celém území České republiky až do domu - na adresu zákazníka. Řidič bude telefonicky kontaktovat zákazníka ještě před doručením za účelem domluvy přibližného času dodání.
Standardní doručení je do 24 hodin od expedice zásilky, v pracovní dny od 8 do 18 hodin.

Není-li zásilka na první pokus doručitelná, přepravce zanechá písemnou zprávu na uvedené adrese a pokusí se doručit balík ještě jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku ani na druhý pokus doručit, přepravce vrátí zásilku zpět.

Při objednávce nad 2000 Kč (bez dopravného) - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2000 Kč).


MESSENGERmessenger-na-zlutem-podkladu

Bydlíte nebo pracujete v Praze? A chcete mít zásilku co nejdříve ve Vašich rukou?
V tom případě Vám doporučujeme tuto expresní službu - doručení zásillky v ten samý den, kdy zásilku předáme doručovatelské firmě, do 17.00 hod.
Tato služba se bohužel nevztahuje na Prahu - východ a Prahu - západ.

Pozor - budete požádáni o osobní identifikaci při přebírání bezhotovostních zásilek. Kurýr může počkat maximálně 10 min. Není v našich silách určit přesný čas doručení, proto doporučujeme, abyste jako dodací adresu udali tu, kde se budete mezi
12 - 17. hod nacházet. Při nedoručení zásilky bude Vaše zásilka automaticky doručována zpět k nám do e-shopu. 
Děkujeme za pochopení.

Při objednávce nad 2000 Kč - dopravné zdarma.


Přeprava zásilek na Slovensko

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti PPL (doručování ve spolupráci ve spolupráci s DHL Express Slovakia) po celém území Slovenské republiky až do domu - na adresu zákazníka. Řidič bude telefonicky kontaktovat zákazníka ještě před doručením za účelem domluvy přibližného času dodání.

Standardní doručení je do 48 hodin od expedice zásilky, v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Cena zásilky bude dle aktuálního kurzu ČNB.

Není-li zásilka na první pokus doručitelná, přepravce zanechá písemnou zprávu na uvedené adrese a pokusí se doručit balík ještě jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku ani na druhý pokus doručit, přepravce vrátí zásilku zpět.

Při objednávce nad 4000 Kč - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek nad 4000 Kč - tedy dopravné zdarma).