Celková cena:
0

 Ceník
 Způsob dopravy Dopravné Doběrečné
 Osobní odběr - Praha 2  0 Kč 0 Kč
 ČP - Balík Na poštu  96 Kč 20 Kč
 ČP - Balík Do ruky  105 Kč 20 Kč
 PPL - Kurýrní služba v ČR  98 Kč 20 Kč
 PPL - Kurýrní služba v SR  178 Kč 20 Kč
 MESSENGER - Kurýrní služba po Praze  108 Kč 20 Kč
 ZÁSILKOVNA CZ - do 5 kg  58 Kč 20 Kč
 ZÁSILKOVNA SR  78 Kč 20 Kč

 

Česká pošta 

Balík do RUKY

Zakladni dvoubarevna varianta

Expresní doručení zásilky do Vašich rukou. Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od expedice zboží.  V den expedice obdržíte e-mail nebo sms s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Pokud se stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím této aplikace.
Při objednávce zboží nad 2000 Kč je dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 000 Kč - tedy s poštovným zdarma).


Balík na POŠTU

Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.
Expresní doručení zásilky na Vámi zvolenou poštu. Česká pošta doručí zásilku do 24 hodin od expedice na jednu z 2 700 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Zásilku si vyzvednete, kdy se to hodí Vám (v rámci otevírací doby dané ČP). Prostřednictvím SMS nebo e-mailu budete vědět kdy Vaše zásilka bude připravená k odběru na České poště.

Pokud se však stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím této aplikace

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět odesílateli.
Při objednávce zboží nad 2 000 Kč - dopravné zdarma.

Upozornění:
V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 000 Kč - tedy i s poštovným zdarma).


Logo ppl

PPL - kurýrní služba

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti PPL po celém území České republiky až do domu - na adresu zákazníka. Řidič bude telefonicky kontaktovat zákazníka ještě před doručením za účelem domluvy přibližného času dodání.
Standardní doručení je do 24 hodin od expedice zásilky, v pracovní dny od 8 do 18 hodin.

Není-li zásilka na první pokus doručitelná, přepravce zanechá písemnou zprávu na uvedené adrese a pokusí se doručit balík ještě jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku ani na druhý pokus doručit, přepravce vrátí zásilku zpět.

Při objednávce nad 2 000 Kč - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 000 Kč - tedy i s poštovným zdarma).


Zásilkovna CZ

Zásilka bude doručena ke společnosti Zásilkovna, jejíž pobočky se nacházejí po celém území České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí nZasilkovna logo WEB novea odběrovém místě, které si zvolíte, bude Vám ze Zásilkovny zaslána sms zpráva s datem úložní doby a s klíčem, který je potřeba nahlásit při vyzvednutí zásilky. Svou objednávku si běžně můžete vyzvednout už druhý den po její expedici na výdejním místě, které si sami vyberete.

Při objednávce nad 2 000 Kč - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 2 000 Kč - tedy i s poštovným zdarma).


MESSENGERmessenger-na-zlutem-podkladu

Bydlíte nebo pracujete v Praze? A chcete mít zásilku co nejdříve ve Vašich rukou?
V tom případě Vám doporučujeme tuto expresní službu - doručení zásillky v ten samý den, kdy zásilku předáme doručovatelské firmě, do 17.00 hod.
Tato služba se bohužel nevztahuje na Prahu - východ a Prahu - západ.

Pozor - budete požádáni o osobní identifikaci při přebírání bezhotovostních zásilek. Kurýr může počkat maximálně 10 min. Není v našich silách určit přesný čas doručení, proto doporučujeme, abyste jako dodací adresu udali tu, kde se budete mezi
12 - 17. hod nacházet. Při nedoručení zásilky bude Vaše zásilka automaticky doručována zpět k nám do e-shopu. 
Děkujeme za pochopení.

Při objednávce nad 2 000 Kč - dopravné zdarma.


Přeprava zásilek na Slovensko

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti PPL (doručování ve spolupráci ve spolupráci s DHL Express Slovakia) po celém území Slovenské republiky až do domu - na adresu zákazníka. Řidič bude telefonicky kontaktovat zákazníka ještě před doručením za účelem domluvy přibližného času dodání. Další možností je také využití dopravce Zásilkovna, kde si můžete zvolit odběrové místo Vaší zásilky.

Standardní doručení je do 48 hodin od expedice zásilky, v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Cena zásilky bude dle aktuálního kurzu ČNB.

Není-li zásilka na první pokus doručitelná, přepravce zanechá písemnou zprávu na uvedené adrese a pokusí se doručit balík ještě jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku ani na druhý pokus doručit, přepravce vrátí zásilku zpět.

Při objednávce nad 4 000 Kč - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek nad 4 000 Kč - tedy dopravné zdarma).


 

Upozorňujeme, že e-shop U Džoudyho nenese odpovědnost za opožděné doručení zboží zaviněné dopravci Česká pošta, PPL nebo Zásilkovna, ani opožděné doručení nebo nedoručení zboží zaviněné nesprávně udanou adresou či popř. jinými kontaktními údaji příjemce a poškození zaviněné doručovací službou.