Celková cena:
0

1. Ceny

Veškeré ceny uváděné v sekci „Velkoobchod“ jsou včetně DPH.

2. Minimální odběr

Minimální roční odběr pro velkoobchodní ceny je 5 000 Kč bez DPH.
Minimální odběr pro jednu objednávku není stanoven.

3. Platební metody

Akceptujeme možnost následujících platebních metod:

Hotově
Platba v hotovosti při osobním odběru zboží v odběrovém místě.

Kartou
Platba kartou při osobním odběr zboží v odběrovém místě.

Kartou přes internet 

Bezpečná a pohodlná úhrada zboží z Vašeho domova!

Platba kartou přes Internet je naprosto bezpečná. Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení – nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na Internetu.

Údaje z Vaší platební karty zadáváte přímo bance.  Nikdo ze zaměstnaců e-shopu U Džoudyho nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

Platba kartou je bez poplatků! Tímto Vaše zboží doručíme mnohem levněji a navíc při přebíraní Vaši zásilky nemusíte mít u sebe hotovost.

Nelze platit zahraničními platebními kartami.
Přijímame tyto platební karty:

karty

- VISA
- VISA ELECTRON
- MASTERCARD
- MAESTRO

 

O výsledku transakce budete vždy informováni e-mailem.

Pokud banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

- údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
- na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
- Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu - v tomto případě se obráťte na Vaši banku

 

Dobírka
Dobírka - ČR:
Platba v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty 36 Kč,  PPL 23 Kč, MESSENGER 24 Kč.

Dobírka - Slovensko:
Platba v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce PPL 37 Kč.
Pozn.: zásilku zasíláme na dobírku v českých korunách, zákazník na Slovensku platí v EUR
(Pozn.: Přepočet doběrečného v EUR zajišťuje přepravní společnost, používá kurz ČSOB DEVIZY/NÁKUP, který je platný ke dni svozu zásilky.)

4. Dodání zboží

Zboží je zasíláno v rámci České republiky a Slovenské republiky. Jsou využívány služby České pošty a přepravní společnosti PPL. Neúčtujeme žádné balné.

 

Osobní odběr - zdarma

Prostřednictvím této služby je možné zboží, které si zákazník objednal přes e-shop, vyzvednout osobně. V ceně tedy není zahrnuto dopravné. Místo odběru se nachází v kamenné prodejně U Džoudyho v ODDĚLENÍ HUDBY (po schodech dolů a vpravo) Zboží je možné si vyzvednout v pracovních dnech mezi 9.00 - 18.45 hod a v sobotu mezi 10.00 - 13.45 hod. Další informace o této službě naleznete v Provozním řádu.

Česká pošta Zakladni dvoubarevna varianta

Balík do RUKY

Expresní doručení zásilky do Vašich rukou. Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od expedice zboží.  V den expedice obdržíte e-mail nebo sms s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Pokud se stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html.
Při objednávce nad 3000 Kč (bez dopravného) je dopravné zdarma.

Upozornění:
V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 3000 Kč- tedy s poštovným zdarma).

Balík na POŠTU

Ideální služba pro ty, kteří si nikdy nejsou jistí, kde vlastně budou.
Expresní doručení zásilky na Vámi zvolenou poštu. Česká pošta doručí zásilku do 24 hodin od expedice na jednu z 2 700 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Zásilku si vyzvednete, kdy se to hodí Vám (v rámci otevírací doby dané ČP). Prostřednictvím SMS nebo e-mailu budete vědět kdy Vaše zásilka bude připravená k odběru na České poště.

Pokud se však stane, že budete potřebovat změnit nebo upravit ukládací poštu pro Váš Balík Na poštu, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html.

Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět odesílateli.
Při objednávce nad 3000 Kč (bez dopravného) - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 3000 Kč- tedy s poštovným zdarma).


 

Logo ppl

PPL - kurýrní služba

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti PPL po celém území České republiky až do domu - na adresu zákazníka. Řidič bude telefonicky kontaktovat zákazníka ještě před doručením za účelem domluvy přibližného času dodání.
Standardní doručení je do 24 hodin od expedice zásilky, v pracovní dny od 8 do 18 hodin.

Není-li zásilka na první pokus doručitelná, přepravce zanechá písemnou zprávu na uvedené adrese a pokusí se doručit balík ještě jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku ani na druhý pokus doručit, přepravce vrátí zásilku zpět.

Při objednávce nad 3000 Kč (bez dopravného) - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek v ČR nad 3000 Kč).


 

MESSENGERmessenger-na-zlutem-podkladu

Bydlíte nebo pracujete v Praze? A chcete mít zásilku co nejdříve ve Vašich rukou?
V tom případě Vám doporučujeme tuto expresní službu - doručení zásillky v ten samý den, kdy zásilku předáme doručovatelské firmě, do 17.00 hod.
Tato služba se bohužel nevztahuje na Prahu - východ a Prahu - západ.

Pozor - budete požádáni o osobní identifikaci při přebírání bezhotovostních zásilek. Kurýr může počkat maximálně 10 min. Není v našich silách určit přesný čas doručení, proto doporučujeme, abyste jako dodací adresu udali tu, kde se budete mezi
12 - 17. hod nacházet. Při nedoručení zásilky bude Vaše zásilka automaticky doručována zpět k nám do e-shopu. Děkujeme za pochopení.

Při objednávce nad 3000 Kč (bez dopravného) - dopravné zdarma.


 

 

Přeprava zásilek na Slovensko

Zásilka bude doručena prostřednictvím přepravní společnosti PPL (doručování ve spolupráci ve spolupráci s DHL Express Slovakia) po celém území Slovenské republiky až do domu - na adresu zákazníka. Řidič bude telefonicky kontaktovat zákazníka ještě před doručením za účelem domluvy přibližného času dodání.

Standardní doručení je do 48 hodin od expedice zásilky, v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Cena zásilky bude dle aktuálního kurzu ČNB.

Není-li zásilka na první pokus doručitelná, přepravce zanechá písemnou zprávu na uvedené adrese a pokusí se doručit balík ještě jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku ani na druhý pokus doručit, přepravce vrátí zásilku zpět.

Při objednávce nad 4000 Kč - dopravné zdarma.

Upozornění: V případě vrácení zásilky a vyžádaného opětovného zaslání bude opětovně připočteno přepravné (týká se také zásilek nad 4000 Kč - tedy dopravné zdarma).


 Všechny druhy dopravy včetně cen najdete v záložce DOPRAVA.