Perila - Bylinné kapky

Kód: 932070.01
Neohodnoceno
149 Kč –5 %
Perila - Bylinné kapky
149 Kč –5 % 142 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Zvyšuje produkci cytokinů a specifických protilátek (imunita), pro normální funkci dýchacího systému (astma).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin

50 ml


Složení: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina perila křovitá

Účinky: Přírodní bylinný extrakt z natě léčivé rostliny perily křovité pro správnou činnost cytokinů a specifických protilátek v organismu. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin.

Alergie je nepřiměřeně agresivní reakce imunitního systému na látky běžně přítomné ve vzduchu, vodě a potravinách. Alergie je způsobena nesprávnou aktivací protilátek (imunoglobulinu E (IgE)) působením běžné látky. Alergická reakce se může projevit banální rýmou, ale také anafylaktickým šokem, který může končit i smrtí.

Perila křovitá (Perilla frutescens, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Perila krovitá) je hluchavkovitá bylina domovem v Číně a Indii. Má prokázané protiastmatické a záněty tlumící působení. Ve výzkumné fázi byla prokázána schopnost redukovat (spolu se zázvorem) TNF (Tumor Necrosis Factor). Jak je uvedeno i ve schválených zdravotních tvrzeních, rostlina zvyšuje tvorbu cytokinů (interleukin), což jsou signální proteiny mající za úkol značkovat patogeny, ale i rakovinné buňky a tím je vystavit zničení pomocí imunitního systému. Díky těmto zdánlivě protichůdným účinkům můžeme perilu označit za rostlinu s harmonizačním účinkem na imunitní systém. 

Výsledky vědeckých studií provedených na několika špičkových výzkumných pracovištích v Japonsku jsou jednoznačné: perila křovitá potlačuje významně projevy atopického ekzému. Samotné protialergické působení výtažku z perily je přitom velmi zajímavé, neboť potlačuje přímo tvorbu klíčových protilátek v krvi (IgE). Při bližším zkoumání působení výtažků z perily na atopickou dermatitidu u myší se navíc zjistilo, že je příznivě ovlivněna samotná buněčná imunita, konkrétně imunoregulační index CD4+/CD8+ lymfocytů T. Přeloženo do laického jazyka, výtažky z perily můžou pomoci "přeškolit" nesprávně
fungující bílé krvinky. Následně tedy vůbec nemusí dojít k uvolnění histaminu a dalších zánětlivých látek ze žírných buněk a alergické reakce jsou tak potlačeny v úplném prvopočátku. V porovnání s klasickými antihistaminiky nemají výtažky z perily žádné vedlejší účinky a jedná se o čistě přírodní lék.

 

Zdravotní tvrzení schválené EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin): Produkce cytokinů a specifických protilátek. Normální funkce dýchacího systému. Nervová rovnováha. Duševní rovnováha. Koncentrace. Intelektuální aktivita.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte denní dávku. Případný zákal není na závadu.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci.

Obsah balení: 50 ml ± 5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: