Koloidní stříbro 25ml 10ppm ve spreji

Kód: 412025.01
Neohodnoceno
30 Kč –3 %
Koloidní stříbro 25ml 10ppm ve spreji
30 Kč –3 % 29 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Přírodní přípravek s obsahem stříbrných částic 10ppm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koloidní stříbro je vodný roztok kationtů stříbra (Ag+). Jedná se o nanočástice čistého metalického stříbra, rozptýlené v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata.

Použití:

- čistění a regenerace problémové pleti

- na pokožku se sklonem k plísňovým onemocněním

- při projevech vnitřního onemocnění na pokožce

- zklidnění pokožky při podráždění a zvýšené citlivosti na okolní vlivy

- snižování sekrece kožního mazu

- omezení nadměrného pocení


Koloidní stříbro a stříbro obecně má antimikrobiální účinky. Ničí nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté mikroorganismy a neovlivňuje aerobní bakterie, které potřebují k životu kyslík.

Antimikrobiální účinky koloidního stříbra a forma roztoku umožňují jeho využití v široké řadě případů. Různé koncentrace roztoku jsou připravovány přímo ve výrobě, zakoupený produkt se neředí.

Koncentrace roztoků koloidního stříbra jsou udávány v jednotkách "ppm" (parts per million). Tato hodnota udává, kolik částic kationtů stříbra (Ag+) je obsaženo v jednom milionu částic čisté vody (H2O). Koncentrace 10 ppm tedy znamená, že na 1.000.000 miligramů (jeden kilogram - litr) vody připadá 10 miligramů částic stříbra. Analogicky, např. 30 ppm označuje 30 miligramů stříbra v jednom litru roztoku (koloidu).

Přípravek o koncentraci 10 ppm je vhodný jako ústní voda nebo sprej, čištění dutiny ústní, dásní a zubů, apod. Také pro ošetření rostlin se sklonem k plísním a pro domácí nebo hospodářská zvířata.

Více o koloidním stříbře, jeho použití, účincích a zkušenosti ostatních uživatelů naleznete zde.

Na základě směrnic a nařízení Evropské unie, které jsme jako členský stát povinně včlenili do našeho právního systému, prodáváme naše koloidní stříbro pouze jako kosmetický prostředek k vnějšímu užití a nemůžeme zde tudíž uvádět žádná (ani pravdivá) zdravotní tvrzení. Důvody pro taková nařízení jsou jistě každému zřejmé.

Více bližších informací naleznete na webových stránkách výrobce: https://obchod.agh2o.cz/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: