Detoxikační tyčinka s aktivním uhlím

Kód: 935220.01
Neohodnoceno
68 Kč
Skladem (2 ks)
Detoxikační tyčinky s aktivním uhlím a vlákninou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní uhlí má schopnost obalit povrch stěn střeva a zabránit vstřebávání nežádoucích látek do organismu. Produkt je velmi chutný, proto je vhodný pro děti jako vyhledávanější forma aktivního uhlí.

 

Složení v jedné tyčince 22 g: Datle 10 g, rozinky 4 g, rýžová mouka 4 g, aktivní uhlí 2 g, kokosový olej 1 g, karob 1 g

K výrobě těchto tyčinek se používají pouze suroviny přirozeně sušené bez oxidu siřičitého, bez přidání cukru, barviv nebo jakýchkoliv dalších aditiv

Upozornění: může obsahovat stopové množství ořechů. Aktivní uhlí je adsorpční látka, která se získává ze dřeva a kokosových ořechů.
1 balení (krabička tří tyčinek) obsahuje podobné množství aktivního uhlí jako běžně dostupné produkty aktivního uhlí v lékárnách.

Použití a účinky:
Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle. Lze nasadit také při akutních střevních problémech. V tomto případě je ale doporučeno efekt působení aktivního uhlí podpořit dietou s dostatkem tekutin (ideálně s obsahem minerálních látek).

Dávkování:
1 g aktivního uhlí alepsoň 30 minut před jídlem a 1 g aktivního uhlí krátce po jídle. U průjmů způsobených dietní chybou s podezřením na otravu je možno dávku zvýšit (maximálně však na 6 tyčinek = 2 krabičky denně).
1 dílek tyčinky obsahuje 667 mg aktivního uhlí (+ - 5 %).

Aby bylo dosaženo účinné ochrany, je níže uvedeno doporučené dávkování min. 1 g před a 1 g po jídle.

 

UPOZORNĚNÍ:
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let (u dětí od 3 let konzultujte užívání s lékařem).
Není náhrada pestré stravy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Vytváření ochranné vrstvy (viz Působení) může stejně jako ostatní podobné produkty vést k tomu, že ani současně užívané léky se nemusí zcela vstřebat do organismu a jejich účinná látka může být slabší. Při současném užívání aktivního uhlí a jiných léků informujte svého lékaře.
Detoxikační tyčinku s aktivním uhlím neužívejte pokud máte alergii na aktivní uhlí nebo jakoukoli další složku tohoto produktu, při neprůchodnosti nebo omezené průchodnosti střev, při riziku krvácení do trávícího ústrojí, před endoskopickým vyšetřením jícnu, žaludku či střev.

Balení: 1 krabička obsahuje 3 samostatně zabalené tyčinky, hmotnost 3 x 22 g

Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu (v původní krabičce) při pokojové teplotě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: