Lotosový diář 2022

Kód: 940237.01
Novinka Tip
Neohodnoceno
125 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filosofie diáře: Barvy léčí. Spirály nás vedou do středu. Uvědomění si ročních cyklů nás spojuje s přírodou. Slunce nás ovlivňuje skrze 12 archetypů. Každý rok nese své téma. Luna nás učí  žít v souladu s časem a pečovat o své tělo. Spojení mužského a ženského principu nám svědčí. Kvalita a praktičnost nade vše. 

Uprostřed dvojstran pro jednotlivé měsíce jsou tentokrát lekníny, lotosy, lilie a růže. Pod nimi lunární kalendář ve tvaru srdce. Pod obrázkem naleznete texty k jednotlivým symbolickým významům a poselstvím jednotlivých květin. Dále vyznačené aktuálních úplňky a novoluní

Plánovač 2022 najdete na začátku. Plánovač 2023 je na konci diáře. Plánovače jsou barevné, přehledné a měsíce seřazené v kruhu. V plánovači najdete na jednom místě všechny úplňky, novy, slunovraty a rovnodennosti v roce, informaci o změně času.

Již tradičně jsou uvedeny základní údaje o tom, jak luna ovlivňuje naše tělo a orgány, a krátký návod, jak pro sebe využít přibývající či ubývající fázi měsíce

Svátky jsou zařazené jak k jednotlivým dnům v diáři, tak i na jeho konci podle abecedy. Lehce tak najdete lidi, které máte rádi.

Díky zaměření letošního diáře, jsou přidány dvě dvojstrany, na kterých je popsána duchovní praktika Lotosový květ. Inspirace z knihy Allatra.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Diáře
Autor: Květa Kolouchová
Nakladatelství: Flower of Life
Rok vydání: 2021
Vazba: Sešitová
Počet stran: 22 stran
Rozměry: 21×11,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: