Esenciální olej 1.čakra v rozprašovači
Kód: 412259.01Detailní popis produktu
Směs pro intimní atmosféru
50 ml
TUTO SMĚS POUŽÍVAJÍ HLAVNĚ ŽENY JAKO SVŮJ OSOBNÍ PARFÉM, KTERÝ JE NAPLŇUJE ŽENSTVÍM. VÝBORNÝ DO LOŽNIC A TAKÉ PRO ZLEPŠENÍ SEBEUVĚDOMĚNÍ.
Oleje v této směsi díky svému složení a účinkům navozují pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Směs je určena pro slavnostní příležitosti a pohodovou atmosféru.
Oleje obsažené v této směsi: patchouli, pomeranč, růže, geranium.
Oleje v rozprašovači jsou ideálním pomocníkem při cestách, během jízdy autem, v domácnosti i zaměstnání. Výborná je aplikace na polštář, na peřinku nebo na oblečení. Je také možné použít rozprašovač do místnosti, kde chcete navodit léčivou atmosféru. Díky použitému alkoholu nezanechávají oleje skvrny na povlečení či oděvu. Alkohol navíc stabilizuje vůni na dlouhou dobu. Protože se nejedná o přímý kontakt s pokožkou, lze rozprašovač i v místnosti u malých dětí. Doporučujeme však aplikovat spíše na peřinku, než na polštářek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.