Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci obchůdku U Džoudyho,

přinášíme Vám žhavé novinky z řad přírodní kosmetiky. Sortiment jsme rozšířili o čistě přírodní výrobky slovenské firmy Savon. Tato rodinná firma pečlivě vybírá savon logoto nejlepší z savon2darů přírody - výrobky obsahují extrakty z bylinek, které si pěstují na vlastní zahradě či je sbírají na lukách a v lesích.

Rádi rozmazlujete svou pokožku a dáváte jí láskyplnou péči? V naší nabídce prodejny i e-shopu naleznete tělové a masážní oleje (z levandule, třezalky, měsíčku, růže damašské, ylang ylang, meduňky, jasmínu a rozmarýnu), které Vaši pokožku příjemně provoní, zjemní a zregenerují. Naleznete také pleťové oleje pro mastnou/aknózní pleť a pro suchou/citlivou pleť a nechybí ani regenerační krémy pro pleť i tělo v malém 60 ml balení (z verbeny a meduňky, růže, lipového květu, levandule, bylinkový a pro atopiky). Pokud preferujete větší objem a nespokojíte se s málem, nabízíme také krémy ve větším 120 ml provedení (z verbeny a meduňky, růže, lipového květu, levandule, bylinkový a pro atopiky). Na prodejně na I.P. Pavlova navíc naleznete také tuhé šampony a mýdla.

Věříme, že budete těmito přírodními zázraky nadšeni stejně jako my a objevíte tak novou láskyplnou péči o Vaši pokožku, pleť i duši :)

 

Aktuality z obchodu