Celková cena:
0

Milí zákazníci,Hanna maria variace

klidná vánoční atmosféra je v dnešní uspěchané době nedocenitelným luxusem. Každý si předvánoční a vánoční pohodu představujeme jinak. Někdo ji vidí v nakupování dárků, vánočním úklidu, rozsvěcení vánočních světel, jiný ve vůni, která prostupuje náš domov.

U Džoudyho jsme pro Vás připravili širokou nabídku vánočních vůní pro zpříjemnění Vašeho domova. V nabídce naleznete esenciální oleje a směsi, tradiční vánoční františky, purpuru a výběr vonných vykuřovadel.

Pojďte se společně s námi ponořit do nezaměnitelné vůně vánočních svátků.

Exkluzivní kolekce vánočních éterických olejů firmy Hanna Maria je energeticky zpracována do tří energetických zón: spodní, střední a horní. Všechny tyto vůně jsou sladěny tak, aby v nás zažehly plamínek kouzla tohoto tajemného a magického období. Kompozice mají vynikající a ojedinělou kvalitu díky způsobu zpracování. Tóny olejů charakterizují české Vánoce, zimní přírodu a energeticky bohaté období adventu.

 

Vanocni sada 

 

Vánoční vykuřovadla a františkyTradicni cervene

Tradice pálení vonných františků pochází z česko-německého pohraničí především z Krušnohoří, a je stará cca 300 let.

Její kořeny ovšem sahají podstatně hlouběji až do archaických dob, kdy se na přelomu starého a nového roku vykuřovaly a očišťovaly příbytky.

Jméno františek získaly tyto kužílky nejspíše od zakladatele novodobého pojetí Vánoc - Františka z Assisi.

Tyto vonné kužílky jsou vyrobeny tradiční metodou z čistě přírodních surovin, mají velmi jemnou a typicky vánoční vůni, která v nás dokáže znovu vykouzlit tu krásnou atmosféru, spojenou se spirituální dobou zastavení, zklidnění a spočinutí, se sebereflexí i vnímáním jejího duchovního rozměru.

 

purpuraTradiční vykuřovací bylinná směs Purpura se spaluje již velmi dlouhou dobu. Její vznik se dá vystopovat v keltsko-germánských a slovanských dobách.

Během celého léta se sbíraly léčivé byliny, které se vázaly do svazečků, ty se později nechávaly světit v kostelích a věšely se nad vchodové dveře, či ke křížku. Směsi se říkalo vonička, měla silně léčivé a očistné účinky, chránila dům před neštěstím a uhranutím, zaháněla smutek a melancholii, přinášela světlo v temných dobách

Vánoční vykuřovadlo vychází z velmi starého a tradičního receptu, používaného tisíce let. Je namíchána z nejlepších surovin tak, aby přinesla do Vašich domovů nejen tradiční vánoční vůni, ale také původní význam, očistu a ochranu, jež měla v dávných dobách.

 

 

Kompletní nabídku vykuřovadel, vonných tyčinek a esenciálních olejů naleznete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně na I. P. Pavlova.

 

Aktuality z obchodu


Warning: Missing argument 1 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129

Warning: Missing argument 2 for JCacheControllerPage::store(), called in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/plugins/system/vmcache/vmcache.php on line 827 and defined in /data/www/udzoudyho.cz/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 129