Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci,

Vánoce už jsou za dveřmi a vy ještě netušíte, čím potěšit vaše nejdražší, přátele nebo sebe? Máme pro vás pár tipů z Džoudyho prosincových novinek.

Pokud rádi čtete, můžeme vám doporučit nejprodávanější prosincové knižní novinky jako jsou Třetí rodič, Trávení a ne trápení, O léčivých bylinách a rostlinných božstev nebo Místo v srdci od autorky bestselleru Zprávy z nitra.

3. třetí rodič5. trávení novinka6. rostliny nov4. místo v srdci zd pohl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaposlouchat se můžete do vánočních tónů - přinášíme novinku CD s vánočními písněmi Vánoce s Bohemia voice, kde se vám představí hlasy sopranistky Zuzany Seibertové a mezzosopranistky Eliny Špidlové. Na CD naleznete písně jako např. Tichá noc, Amazing grace, Jingle Bells nebo Země má a mnoho dalších.CD Bohemia voice 1A pokud Vám ještě chybí kalendář na rok 2019, nabízíme také dva nové nástěnné kalendáře - Skryté světy s keltskými i univerzálními symboly a Miluj svůj život inspirovaný afirmacemi světoznámé spisovatelky Louise L. Hay a ilustrovaný Lucií Ernestovou.

2. skryté světy kal 191. miluj svůj živ kal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A pakliže máte v okolí nastávající maminky, můžete udělat radost i jim. Naše kamenná prodejna totiž nově nabízí nádherné boly neboli tzv. "andělské zvonky" pro těhulky a jejich miminka. Mexickou bolu můžete ale nosit také jako velmi originální hudební šperk, který je opravdu zajímavým dárkem pro každého. Přijďte do naší prodejny na I. P. Pavlova a vyzkoušejte si je osobně.

boly

 


Přejeme Vám co nejpohodovější trávení adventních chvil a chvil přicházejících Vánoc.

 

 

Aktuality z obchodu