Celková cena:
0

Třináctá komnata, hra pro celou rodinu pomáhající rozvíjet komunikaci a upevňovat vztahy, si Vás velmi získala. Nedávno jsme pro Vás do našeho sortimentu zařadili i její další verzi Třináctá komnata pro manažery. Autorka této hry však myslela i na partnery - na ty, 930956.01kteří jsou manželem či manželkou nebo přítelem či přítelkyní. Vytvořila tedy novou rozšířenou verzi hry, která je zacílena speciálně na PARTNERY.

Čím je tedy Třináctá komnata pro partnery tak jedinečná? Naleznete v ní sedm zásadních okruhů životních témat, kdy každý z nich je zastoupen určitou barvou na hracím plánu. V každém okruhu jsou předloženy důležité otázky vztahující se právě k partnerství, např. „Co mám dělat, když máme konflikt a zlobíš se?“ nebo „Co si mám myslet, když přestaneš mluvit? Jak mám reagovat?“ či „Jak se vyrovnáváš s tím, že na tebe někdy nemám dost času?“. Třináctá komnata pro partnery je tedy velkým pomocníkem v prohlubování důvěry ve vztahu, hlubším poznávání, sblížení a pomáhá zlepšit Vaši vzájemnou komunikaci a naslouchání.

V tubusu Třináctá komnata + 13 komnata pro partnery naleznete:

  • 1x knížku otázek pro celou rodinu
  • 1 x knížku otázek pro partnery
  • 1 x hrací kostku
  • 1 x hrací plán

 

Pro ty z Vás, kteří původní a osvědčenou hru Tajemná komnata již vlastní, máme v naší nabídce také samostatnou knížku otázek pro partnery, abyste si tak mohli Vaši původní hru doplnit o partnerskou verzi.

 

930966.01 1

Hru i knihu Třináctá komnata pro partnery můžete zakoupit na našem e-shopu i v naší kamenné prodejně.

 

Aktuality z obchodu