Celková cena:
0

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

na závěr léta Vám přinášíme srpnové knižní novinky a zároveň tipy na knižní hity, které Vám mohou zpříjemnit volné odpoledne nebo večer.

Pokud Vás zajímá oblast psychologie a osobního rozvoje, můžete se těšit na novinky jako jsou Spisy z pozůstalosti 1892 - 1938, Asertivitou k sebedůvěře, Vítej doma, Kód k výjimečnosti, Méně je více, Moc přítomného okamžiku - pracovní kniha. Z oblasti cvičení a zdravého životního stylu Vám přinášíme Cvičení pro zdravá záda, Homeopatie do kapsy, Štítná žláza a její léčba, Spiraldynamik, Živá strava jednoduše a levně, Hubnutí pro ty, co si všechno moc berou, Léčivé byliny a duševní zdraví, Mléka: Homeopaická materia medica a repertotium, 36x chia semínka, Aromatické rostliny nebo Les léčí. Pokud Vás zajímá téma karmy a filosofie, možná Vás potěšíme tituly jako jsou Osvobození duše a Boží poselství světu. Ze světa tajemna, šamanismu, magie a mytologie Vám přinášíme Tajemné objekty, obrazce a skutečnosti, Magie slovanských bohů a symbolů, Předpeklí ráje, Děti moudrých draků, Atlantida nebo Ayahuasca jako lék. V neposlední řadě se také můžete potěšit při práci s energiemi knihami Meditace pro zvýšení energie a Energetická očista domova.

Všechny tyto knižní novinky jsou k dostání v kamenné prodejně na I. P. Pavlova, ale také na našem e-shopu, kde je můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu! :)

spisy z pozůstasertivitouvítej domakod k vyjimeč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

méně je vícmoc přít okamzdr.zádahomeop do kapsy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

štítkaspiraldynamživá stravahubnutí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

léčivé bylinymlékachia semarom rostliny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

les léčíosvoboz dušeboží poselství světutajemné objekty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

magie slovanůpředpeklíděti moudr drakatlantida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

energ očista domovaayahuasca

meditace1

 

 

 

 

 

 

Aktuality z obchodu