Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci hudby,

je nám potěšením Vám oznámit, že Snatam Kaur znovu navštíví Prahu v rámci turné pod názvem Light of the Beloved. Těšit se můžete již na 21. března v Kongresovém centru!

Tato umělkyně nabízí k poslechu radostnou duchovní hudbu. V jejím krásném hlase uslyšíte lásku, čistotu ducha a duchovní oddanost. Je to žena s velkým talentem a snatamkaur foto1obrovským srdcem, která se rozhodla sloužit lidstvu - v jejím bydlišti v New Hampshiru poskytuje jídlo těm chudším. V neposlední řadě také pomáhá obětem zemětřesení v Nepálu, syrským uprchlíkům v Řecku a je také členkou správní rady nadace Sat Nam Foundation.

Sama Snatam Kaur říká: „Koncert je pro posluchače příležitostí otevřít svá srdce mantrám, zamilovat se do manter a prožít je v té nejčistší formě, v které je dokážeme zahrát. Věřím, že se mohu těmito koncerty s lidmi propojit a umožnit jim ucítit světlo a lásku. To je v dnešní době zvláště důležité, vzhledem k tomu, jakým politickým a environmentálním problémům čelíme. Vím z vlastní zkušenosti, že společný zpěv v takovém aranžmá působí léčivě a ulevuje od stresu, napětí a pocitu zahlcení, které podle mě v těchto dnech a době zažíváme všichni. Je to místo, kam mohou lidé přijít a znovu nalézt pocit klidu.“

Bližší informace o koncertu naleznete na FB page Sacred Chants a vstupenky lze zakoupit na https://goout.net/cs/koncerty/snatam-kaur/comjc/.

POZOR! Máme pro Vás také skvělou zprávu - při koupi vstupenek máte možnost využít slevového kódu - stačí uvést: UDZOUDYHO .

Pokud byste si ještě před koncertem rádi poslechli hudbu Snatam Kaur, v naší hudební nabídce naleznete několik CD, která jsou dostupná na prodejně i na našem e-shopu.

snatam feeling

snatam kundalinisnatam sacred chants

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SNATAM

Aktuality z obchodu