Celková cena:
0

Vážení zákazníci, milí čtenáři,

babí léto nám končí a nastává vláda chladnějšího podzimu, kdy můžeme pociťovat vyšší potřebu odpočinku. Jednou z nejlepších forem odpočinku je také četba knih, proto Vám přinášíme říjnové knižní novinky a zároveň tipy na knihy, které Vám mohou zpříjemnit volné večery.

Pokud Vás zajímá oblast psychologie a osobního rozvoje, můžete se těšit na novinky jako jsou Živá věčnost, Schopnosti a šťastný osud, Kryon - Lidská Akáša, Energetičtí upíři, Na vnitřní vlně, Stůjte si za svým, Nedostupný otec, Hlubší než nebe, větší než prostor nebo C. G. Jung - Výbor z díla II - Archetypy a nevědomí. Z oblasti cvičení a zdravého životního stylu Vám přinášíme Detoxikační ústní olejová kúra, Omládněte za sedm týdnů, Jin jóga: Principy a praxe, Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii, Léčivé krystaly pro ženy, Léčení silou přírody, Tajemné vědomí rostlin a Jóga na dobrou noc. V oblasti astrologie a práce s energií máme pro Vás nově Horoskopy na rok 2019, Vylaďování lidského biopole a Práce s jemnými energiemi. A pokud byste rádi procvičili mozek a myšlení, mohly by Vám přispět např. knihy Kódování paměti, 15 minut ke štěstí nebo Učení a paměť pravou hemisférou. Jak se starat o partnerský život Vám doporučí autoři knih Pečujte o svůj vztah a Držme se pevně. Utéct ze všedního světa do říše pohádek, příběhů a citátů můžete také s knihami Čarodějův učeň, Pověsti a legendy, The Happy Prince/ Šťastný princ a Život je cesta, nikoliv cíl.

Tak co, našli jste mezi tituly ten Váš?

Všechny tyto knižní novinky jsou k dostání v kamenné prodejně na I. P. Pavlova, ale také na našem e-shopu, kde je můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu! :)

 

živá věčnost schop.a štosudkryonenerg. upíři na vnitř vlně

 

 

 

 

 

 

 

 

stůjte si za svýmnedost.otechlubsi nez nebe  jung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

detox.ustni olej kuraomladnete za sedm tydnujin jogapet dom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

léčivé krystalyléčení silou přírodytajemné vědomí rostlinjoga na dobrou noc Horoskopy 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vyladovani lid.biopoleprace s jem.enerkodovani pameti15 minut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

učení a pametpečujte o sv.vztdržme se pevněčarodějův učen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stastný princpověsti a legendyživot je cesta

Aktuality z obchodu