Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci, příznivci U Džoudyho,

v tomto ročním období bychom měli věnovat zvýšenou pozornost našemu zdraví. A protože je podzim na přednášky U Džoudyho velmi bohatý, zveme Vás na přednášku Evy Zimmelové z oblasti čínské medicíny, konající se 15. listopadu od 18 hod.

činsmedEva Zimmelová začala studovat čínskou medicínu v roce 1995 a o rok později i specializaci čínské fytoterapie. Později otevřela poradnu pro přírodní životní styl, začala přednášet a publikovat.

Lektorka Vám na přednášce představí základní pilíře této nauky, vztáhne je na lidské tělo, naučí Vás rozlišovat kategorie chorob a vazby procesů uvnitř organismu. Také se zaměří na diagnostiké metody, kterými čínská medicína proslula - dodnes jsou opěvováni lékaři čínských císařů, kteří pouze odečítáním pulzu byli schopni určit přesnou diagnózu svého pacienta. Dokážeme skrze ně identifikovat tak jemné nuance, které nejen odhalí povahu choroby, ale např. i pohlaví plodu.

O přednášce lektorky se dovíte také na jejím facebooku: https://www.facebook.com/events/345899966170380/

Rezervovat vstupenky si můžete přímo u lektorky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality z obchodu