Celková cena:
0

Milí zákazníci a příznivci obchůdku U Džoudyho,

435259.01 dnes bychom Vám rádi představili knižní novinku Léčivá síla divokých bylin a zeleniny, kterou můžete již nyní zakoupit v našem eshopu a prodejně na I.P. Pavlova.

Naše každodenní zelenina je víc než pouhým zdrojem vitamínů: je plná tajemství, barvitých příběhů a magie. Často zde najdeme i silné léčivé rostliny s klinicky prokázanými zdravotními účinky. Jedinečné propojení zahradnické příručky, etnobotaniky, kulturní historie a starých i nových vědeckých poznatků.

Wolf-Dieter Storl, velký znalec léčivých i užitkových rostlin a badatel v této oblasti, zde zajímavě a čtivě představuje 50 druhů zeleniny běžně pěstované v zahradách, mezi nimi i vzácné a zapomenuté druhy zeleniny a salátů. Portréty rostlin jsou doplněny o praktické tipy pro pěstitele a barevné ilustrace Barbary Hanneder.

Wolf-Dieter Storl je německý etnobotanikantropolog a spisovatel, který se zabývá především využitím léčivých bylin a zkoumáním šamanismu v tradičních společnostech. Ve svých dílech se věnuje úloze rostlin v životě člověka, včetně sakrální symboliky, magie, léčitelství a stravování.

 

 

                                            DOPORUČUJEME:

 

carovna moc rostlin

     

 nase biozahradka

 

zahradnikuv rok

 

 

Aktuality z obchodu