Celková cena:
0

Vážení a milí zákazníci,

wahlgrenis novinkapřinášíme Vám žhavou novinku od autorky Wahlgrenis. Určitě jste se setkali s jejími dvěma knihami Proč k nám miminko nechce a Jak rozumět vlastní duši. Autorka vydala nyní knihu novou - Pokud přeladíme program navazující na knihu předchozí - Jak rozumět vlastní duši.

Wahlgrenis se pokusí pomoci Vám opustit každodenní stereotypy a dostat se za hranice běžného světa a tím i blíže k vlastnímu nitru. Kniha je rozdělena do 12 kapitol: Pojďme pod povrch, Přestaňme potichu plakat, Potřebujeme pochopit postup, Proč přibývá pitomců, Působivý přítomný plán, Pořádek přináší pokroky, Přesné plánování pocitů, Pozvolna přichází poklad, Pokorně potichoučku prosme, Předpokládejme plavný pohyb, Proč předěláváme partnery a Poodhalme příčiny propadů.

Autorka zavítá také k nám do Prahy, kde U Džoudyho povede dvě přednášky právě k tématu této knihy. Tímto Vás srdečně zveme na přednášku 7. září od 18 hod (Pokud přeladíme program - I. část - "Kdo hraje hlavní roli v našem životě") a také 12. října od 17 hod (Pokud přeladíme program - II. část - "Proč předěláváme partnery"). Rezervaci vstupenek můžete provést přímo u lektorky.

Knihu můžete zakoupit v naší kamenné prodejně na I.P.Pavlova nebo za zvýhodněnou cenu na našem e-shopu.

 

Aktuality z obchodu